Hızla büyüyen Radore bir yıl içinde 70 kişilik bir ekibe ulaşmayı planlıyor [Girişim Ofisleri]
Webrazzi TV

Hızla büyüyen Radore bir yıl içinde 70 kişilik bir ekibe ulaşmayı planlıyor [Girişim Ofisleri]

Girişim Ofisleri program dizimizde bu hafta veri merkezi hizmetleri sunan Radore'nin ofisini ziyaret ediyoruz. 2004 yılında bir web hosting firması olarak kurulan ve hızlı büyüyerek bugün 50 çalışanıyla Türkiye'nin önde gelen veri merkezlerinden biri haline gelen Radore'nin geçen yıl taşındığı yüksek güvenlikli yeni ofisini bize şirketin kurucusu ve genel müdürü Kubilay Akyol gezdirdi. Kısa vade hedeflerini Ümit Öncel ve Nephan Baykal'dan oluşan Webrazzi ekibine anlatan Akyol, büyümeyi sürdürerek en geç bir yıl içinde ekibi 70 kişiye çıkarmayı planladıklarını söyledi.

Girişim Ofisleri dizimizin diğer bölümlerini Webrazzi TV altında bulabilirsiniz.

Yorumlar (6)
 1. aktifsepet.com olarak 8 ay önce radoreyi webrazzi de gördük sitemizi taşıdık radorenin mükemmel ötesi hizmet anlayışı var anında destek oluyorlar çözüm oluşturuyorlar çalışanlarıda gerçekten tecrübeli kişilerden oluşmakta çok beğeniyoruz herkese tavsiye ederim şimdi aktifsepet.com açtık oda radorede barınıyor.

 2. Daha önce ciddi bir güvenlik sorunu mu yaşadınız :) Yüz tarama da bekliyoruz.

  Yazılımcı var ama tasarımcı yok sanırım.

  Güzel ofis. Başarılar.

 3. Türk sermayesinin Digital Ocean, Lease Web ve OVH benzeri küresel markasının Radore tarafından faaliyete geçirileceği günleri bekliyorum.

 4. Ercan Kiliç Ercan Kiliç

  Türkiye`de bilişim ofislerinin bence çıtasını yükseltmeye yönelik bir ofis olmuş, Profesyonel anlamda bilişim firmaları`da artık bu şekil dönüşüme girmesi gerekmekte.

 5. Osman K. Nadir Osman K. Nadir

  E bu kadar kolaysa aç o zaman kardeşim. Videoada gördüğün dc yatırımını sen Türkiye'de (Turkcell, Vodafone vs. hariç) hangi özel şirkette gördün? Ayrıca en anlamadığım kısım Ubuntu gayet de stabil bir işletim sistemi, neyini beğenmedin? Ubuntu sevdalısı biri olarak soruyorum.

 6. Agamusa Safa Agamusa Safa

  Radore bence Türkiye'nin en önemli bilişim firmalarından bir tanesi. Çektiğiniz bu videoyu daha önce Youtube'da izlemiştim. Hakikaten ülke olarak dünya standartlarında yaptığımız nadir işlerden diyebilirim. Adam iyi cesaret edip kurmuş, her insan yapamaz bu işi. Çünkü OVH vb firmalar varken niye Radore? Ki radore bence fiyat olarak da pahalı. Paylaşımlı hosting ile başlayıp buralara gelmek. Tebrikler!