ING Bank 6-8 Kasım tarihlerinde bankacılık hackathon'u düzenliyor
Etkinlikler

ING Bank 6-8 Kasım tarihlerinde bankacılık hackathon'u düzenliyor

ING Bank tarafından organize edilen ING Hackathon'un bu sene ikincisi düzenleniyor. 2 Kasım'a kadar başvuruların süreceği bankacılık hackathon'unda bireysel geliştiriciler veya takımlar 45 saat içerisinde en iyi dijital bankacılık projesini üretmek için yarışacak.

Katılım için herhangi bir ön şartın aranmadığı etkinliğe dilerseniz tek başınıza dilerseniz de 5 kişiye kadar olmak üzere takım olarak başvuru yapabilirsiniz. 3 gün boyunca hem yoğun bir geliştirme maratonuna sahne olacak olan ING Hackathon'da hem de çeşitli oturumlar katılımcıların ilgisine sunulacak. Ayrıca hackathon boyunca her takıma bir ING Bank çalışanı tarafından mentörlük verileceğini belirtelim.

6-8 Kasım tarihlerinde Maslak'ta düzenlenecek olan ING Hackathon'da dereceye girenleri çeşitli ödüller de bekliyor. 2 Kasım'a kadar başvuruların süreceği bankacılık hackathon'uyla ilgili tüm bilgilere etkinlik sitesinde ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (2)
  1. Ekim Nazım Kaya Ekim Nazım Kaya

    Hackaton'a katılacak takımlara çağrı: Türkiye'de 5 banka tarafından kullanılan Botego API'siyle mobil-web müşteri destek botu üretebilirsiniz. Ayrıntılar için: [email protected]

  2. Faruk Yıldız Faruk Yıldız

    Artık böyle mi reklam yapıyorsunuz : http://www.teknokulis.com/haberler/guncel/2015/10/15/ing-hackathon-icin-basvurular-basladi başka sayfalarda da aynı yorumu paylaşmışsınız.