Hızlı büyümesini sürdüren Mobilike, 65 kişilik geniş ekibiyle yeni ofisinde [Girişim Ofisleri]
Webrazzi TV

Hızlı büyümesini sürdüren Mobilike, 65 kişilik geniş ekibiyle yeni ofisinde [Girişim Ofisleri]

Uluslararası ortaklıklar ve işbirlikleri bazında oldukça hareketli bir yıl geçiren Mobilike, bir yandan da hızlı büyümesini ve ödül üstüne ödül almayı sürdürüyor. Geçtiğimiz Mayıs ayında Opera Mediaworks tarafından satın alınan Mobilike'ı yeni taşındıkları geniş ve keyifli ofislerinde ziyaret ettik, kurucularından Şekip Can Gökalp'tan son gelişmeleri öğrendik.

Girişim Ofisleri dizimizin diğer bölümlerini Webrazzi TV altında bulabilirsiniz.

Yorumlar (9)
 1. Bir ilan vermişler malum siteye yıllardır orada duruyor. Hiç insana saygıları yok..

 2. Şekip Can Gökalp Bey çok mütevazi ve cana yakın birine benziyor... Valla kanım kaynadı kendisine :) Aldıkları ödüller de ülkemiz adına çok gurur verici... Başarılarının devamını diliyorum, yolları açık olsun...

 3. Cihangir Yıldız Cihangir Yıldız

  Bu dayı patron falan mı acaba? Eğer değil ise Lütfen bu dayıyı emekli edin artık :) Bu tanıtımların hak ettiği sohbetler ve videolar bu olmamalı bence.

 4. Ceylimley Ceylimley

  12 yaşında satış ofisinin başındamı dedi. Kulağımmı sürştü ?

  1. Dcykl Dcykl

   yapılan 3 espriden birini anlamamışsın. üzücü.

 5. Gerçekten çok güzel bir ofis olmuş. İnsana yapılan yatırım her zaman karşılığını alır. Mobilike'nin de 4 senedir sürdürdüğü happy hour partilerinin birkaçında bulunma şansım olmuştu. Gerçekten keyifli ortamları ve deliler gibi çıldırabildiğiniz bir parti istiyorsanız bir uğrayın derim. Eminim kapıları anonim misafirlere de açıktır.

 6. Serkan Serkan

  Bu nasıl bi ofis abi ya :) Tebrik ediyorum mobilike yönetimi

 7. Salih Sarikamis Salih Sarikamis

  En iyi yapılan yatırımın insana yapılan yatırım olduğu Mobilike ekibine yapılan yatırımlarla elde ettiği ödüllerle bir kez daha isbat etmiş durumdalar. İnanıyorum ki ileriki dönemlerde kendilerinden çok söz ettireceğe benziyor kendileri tebrik eder başarılarının devamını diliyorum

 8. Volkan Küçük Volkan Küçük

  Tek kelime ile bravo. İt gibi çalışıp kral gibi harcamak buna denir.