SPONSORLU

Bukoli: İnternet alışverişlerinde yeni nesil bir teslimat modeli

Bukoli: İnternet alışverişlerinde yeni nesil bir teslimat modeli

bukoli-elbise

Borusan Grubu girişimi olan Bukoli, kargo şirketlerinin klasik "Eve geldik yoktunuz" cümlesine bir çözüm olarak geliştirilmiş yenilikçi bir sistem. Bukoli, internetten aldığınız ürünlere zaman ve mekan esnekliği ile ulaşabileceğiniz yeni ve güvenilir bir teslimat modeli.

Geleneksel kargo hizmetlerinde siparişlerinizi teslim almak için seçeceğiniz ev ya da iş adresinizin yerine, bu modelde Bukoli noktalarını seçiyorsunuz. Bakkal/market, telefon ve telefon aksesuarları satan iletişim noktaları, kırtasiye, çiçekçi, petshoplar artık aynı zamanda Bukoli noktası olarak da hizmet veriyorlar.

İnternet alışverişini yapan kullanıcı kendisine en yakın teslimat noktasını seçerek, siparişinin bu noktaya teslim edilmesini sağlıyor. Sonrasında da ister hafta içi mesai sonrası ister hafta sonu seçtiği Bukoli noktasına geçerken uğrayıp ürününü teslim alabiliyor.

Şimdiden 480 noktaya ulaşan Bukoli, İstanbul'da 33 ilçeyi kapsıyor. Bu rakam herhangi bir kargo şirketinin İstanbul’daki nokta sayısından çok daha fazla. 5 yıl sonunda İstanbul’da 2.500 noktaya ulaşmayı hedefleyen Bukoli, takip eden 1,5 yıl içerisinde de internet alışverişi için önemli hacmi olan İzmir, Ankara, Bursa, Antalya'da da hizmet vermeye hazırlanıyor.

7/24 paket teslimatı yapabilecek akıllı makineler geliyor

Bukoli'nin önümüzdeki dönemde hayata geçireceği bir diğer yenilik ise 7/24 paket teslimatı yapabilecek olan akıllı makinalar. İşlek cadde ve meydanlara konumlandırılması planlanan makineler ile kullanıcılar ürünlerini istedikleri zamanda teslim alabilecekler. Bukoli ile aynı zamanda esnaflar da ek gelir ve yepyeni müşterilere ulaşma imkanına sahip oluyor.

Bukoli, şu anda 1v1y.com, Babil.com, hızlıal.com, kitapyurdu.com, e-bebek.com, sachane.com, bikutumutluluk.com, evidea.com ve lilakutu.com'da aktif olarak çalışıyor. Markafoni'nin de çok yakında Bukoli ile teslimat seçeneceği sunacağını da ayrıca belirtelim.

Çarşamba günü lansmanı gerçekleşen ve Webrazzi üzerinden de lansman gecesi canlı olarak yayınlanan Bukoli, Türkiye e-ticaret pazarına yeni bir heyecan getirecek.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.