Yepyeni bir teslimat modeli sunan Bukoli lansmanı [Canlı yayın (dı)]
Arama
Girişim

Yepyeni bir teslimat modeli sunan Bukoli lansmanı [Canlı yayın (dı)]

Güncelleme: Canlı yayın sona erdi izlediğiniz için teşekkürler.

bukoli-canli-yayinBorusan Grubu girişimi olan ve internet alışverişlerine özel geliştirilmiş yepyeni bir teslimat modeli sunan Bukoli lansmanı bugün gerçekleşiyor.

Webrazzi üzerinden canlı yayınla izleyebileceğiniz ve Serdar Kuzuloğlu’nun sunumuyla gerçekleşecek lansmanla tanıtılacak olan Bukoli, hem tüketicilere, hem e-ticaret sitelerine hem de esnafa yeni bir fırsat ve çözümler sunuyor.

Detaylara Bukoli‘dan ulaşabilirsiniz.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (3)
 1. Sedat Eratan dedi ki:

  Canlı yayını kaçıranlar için kayıt yayınlanacak mı?

 2. ARISTO-Z dedi ki:

  girişimin faaliyet adresi-merkezi yok
  istanbul’da ticaret-sicil kaydı yok
  kargo hasar tazmin koşulları yok
  kargo sözleşmesi yok
  TTK-kargo mevzuatı bilgisi yok
  yöneticisi-sorumlusu yok
  sabit telefonu bile yok..

  Hal böyleyken, şahsi-özel eşyanın kırtasiyeden eksik-hasarrlı alınması-alınmaması-değiştirilmesi-verilmemesi yok

  “yalın girişim” diye kitabını satıp, kargo müşterisine “içindekine bakılıp “mahallede dedikodu” yapılması” kaygısı olup olmaması değerlendirmesi de yok…

  Bu haliyle fazla yalın olmuş…

  Tutmaz..

  Şikayet sitelerinde, ekşili,zaytunglu sitelerde koedileri okuruz, koca holding de bir daha bu işlere girmez.. nasıl olsa holding çok….

  1. technonur dedi ki:

   dediklerinizde haklisiniz baya yalin bi girisim olmus proje müdürü cok acemi sanirsam bu iste yada faaliyetleri bukoli adi altinda degilde borusan lojistik olarak yürütüyor olabilirler dolayisiyla kargo sözlesmesi vs bu firma altindan isler. ancak proje dogru düzgün yapilirsa tutacagindan adim gibi eminim almanyada bikac kargo sirketi bu sistemi uyguluyor mesela dhl sizi evde bulamazsa en yakin postaneye birakiyor siz gidip aliyorsunuz. bu sisteme cok benzer olan gls var sistem dhl ile ayni fakat kirtasiyelere marketlere vs kisacasi anlasmali olan en yakin yere birakiyorlar kisacasi bukolinin sistemi bundan az daha gelismemis hali diyebiliriz.

Bir Yorum Yazın