Netaş Wesley Clover Teknoloji Fonu, katma değeri yüksek girişimleri destekleyecek
Arama
Yatırım

Netaş Wesley Clover Teknoloji Fonu, katma değeri yüksek girişimleri destekleyecek

Netas Wesley Clover Teknoloji FonuTürkiye’de yeni teknolojiler geliştiren girişimcileri hedefleyen fonlara bir yenisi daha eklendi. Netaş ve Kanadalı yatırımcı Sir Terrence H. Matthews’un şirketi Wesley Clover arasında yapılan işbirliği kapsamında, Netaş Wesley Clover Teknoloji Fonu kuruldu.

Yapılan açıklamaya göre Netaş Wesley Clover Teknoloji Fonu erken evre  katma değeri yüksek teknoloji projelerini destekleyecek. Fon yönetimini ise TRPE Capital yapacak.

Netaş CEO’su C. Müjdat Altay, Wesley Clover Yönetim Kurulu Başkanı Terry Matthews, TRPE Capital Yönetici Ortağı Memet Yazıcı ve Netaş Wesley Clover Teknoloji Fonu Yönetici Direktörü Tolga Güreş‘in katıldığı toplantıda tanıtımı yapılan yeni yatırım fonu, Twentify ve Pisano‘nun da aralarında olduğu 5 şirketi desteklemeye başlamış bile.

Eğer girişiminizin Netaş Wesley Clover Teknoloji Fonu için uygun olduğunu düşünüyorsanız TRPEcapital.com‘u ziyaret edip iletişime geçebilirsiniz.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (1)
  1. ekipmandeposu dedi ki:

    bu tarz yazılar çok iyi bu tarz uluslar arası yatırımcılar melek yatırımcılar dijital medya yı detekleyen kuruluşlar hakkında paylaşım yapmayı devam ettiriniz olay budur webrazzi

Bir Yorum Yazın