Keiretsu Forum kurucusu ve CEO'su Randy Williams: Yatırım yapmak için harika bir zaman ama dikkatli olmak gerek
Webrazzi TV

Keiretsu Forum kurucusu ve CEO'su Randy Williams: Yatırım yapmak için harika bir zaman ama dikkatli olmak gerek

Dünyanın en geniş kapsamlı melek yatırım ağlarından Keiretsu Forum'u bundan 15 yıl önce kuran ve Forum'un CEO'su olarak görev yapan Randy Williams'ı Webrazzi TV'de ağırladık. Bugün 3 kıtada, 39 bölgede yer alan Keiretsu'nun dünya çapında 2 bin yatırımcısı bulunuyor. Bize Keiretsu'nun hızla büyümeye devam ettiğini söyleyen Randy Williams, melek yatırım iştahının artmasına karşılık dikkati elden bırakmamak gerektiğini söylüyor.

Yatırımlarını olabildiğince geniş bir coğrafyayı kapsamasını istediğini belirten Randy Williams, küreselleşmek isteyen girişimlere önce kendi yerel pazarlarında fon bulmalarını tavsiye ediyor. Röportajımızda melek yatırım için en cazip alanlar, Keiretsu'nun geleceği gibi konulara da değiniyoruz.

Yorumlar (4)
  1. Gikmet Sgram Gikmet Sgram

    bu saatten sonra yatırımı zor bulursunuz. Anca böyle gevurların yaptıkları ile övünürsünüz. Kargaşaya kaosa bizimle yürü Türkiye! öyle demişlerdi değil mi

  2. Seni günde sık sık girecek kadar seviyorum webrazzi ama bu röportajları bir çevirmene 20 dakikada alt yazı hazırlatarak yayınlasan çok daha faydalı olurdun Bence okuyucu kitlenin yüzde 95'inin ingilizcesi bu röportajı anlayabilecek kadar iyi değildir. Sence?

  3. Merve hanım lütfen bu tür paylaştığınız ingilizce içerikli videolara Türkçe altyazı ekleyiniz, bu arada çok tatlısınız :)

  4. Ali Cin Ali Cin

    Webrazzi inatla alt yazı yayınlamamaya devam diyorsun yani. Gider ingilizce blogları takip ederim yarım yamalak yazıları okuyacağıma.