Webrazzi ekibine katılmak ister misiniz? (Açık Pozisyonlar)
Genel

Webrazzi ekibine katılmak ister misiniz? (Açık Pozisyonlar)

Webrazzi'de çalışmak üzere aşağıdaki pozisyonlarda değerli isimleri ekibmize dahil etmek istiyoruz. Çok iyi derecede İngilizce bilmek ve erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak önemli iki kriter. Çok özet olarak aradığımız pozisyonların detaylarını aşağıda paylaşıyorum. Başvuru için bu linki kullanabilirsiniz. Gelen başvurular arasından seçilen kişilerle ilgili ekiplerimiz özel olarak iletişime geçecek ve sonrasında CV'ler talep edilecektir.

Digital Marketing Manager - Managing digital marketing campaigns on all platforms including but not limited to Facebook, Google, Twitter and Adrazzi. - Acquiring new users and customers to Webrazzi business units including Webrazzi Store, Adrazzi, Webrazzi Events, Webrazzi PRO and etc. - Expert knowledge on Analytics, SEM, Audience management, advanced targeting and segmentation.

Social Media Manager - Managing and developing social media strategies to increase audience base and conversions for all Webrazzi Group brands. - Social Media Manager will be responsible for all social accounts of all Webrazzi Group brands including (Webrazzi, SosyalMedya.co, Webrazzi Store, Adrazzi, Webrazzi Summit and etc.)

Account Manager (Adrazzi) - Managing Adrazzi clients and communicating the prospects. - Helping clients to get most out of their ad campaigns on Adrazzi. - Getting needs and requests from Adrazzi clients to increase their satisfaction is a must.

Account Manager (Webrazzi PRO) - Managing WPRO clients and communicating the prospects. - Getting needs and requests from WPRO users to increase their satisfaction is a must.

Event Sales Manager - Managing Webrazzi client list and acquiring new clients for all Webrazzi Events including Webrazzi Summit and all Webrazzi Vertical Events (E-Commerce, Digital, Financial Services, Mobile and etc.) - Managing event sponsorship and ticket sales.

Yukarıda paylaştığım ve özet bilgilerini verdiğim pozisyonlardan birinin size uygun olduğunu düşünüyorsanız bu link üzerinden kısa formu hemen doldurun. Sonrasında CV safhasına uygun olmanız durumunda geleceğiz.

Yorumlar (8)
 1. Pozisyonları bari Türkçe yazsanız da duyuru bir işe yarasa.

  1. Eroniko Eroniko

   Maalesef Türkçe yazarsan amatör oluyorsun :), öyle bir algı yaratılmış bu sektörde, türkçe kelime kullanınca ezik gözüyle bakıyorlar

 2. Ne bu İngilizce meraklıları

 3. Sosyalci Sosyalci

  İş ilanları İngilizce. İş ilanları için hazırlanan haber Türkçe. İşe başvurmak için olan form Türkçe. İnsan şaşırmıyor değil.

 4. Mustafa06 Mustafa06

  İlanı amerika da verseydiniz daha iyi olurmuş :)

 5. Orkun Şahin Orkun Şahin

  Bu aradığınız kriterler şirketinizde çalışan herhangi birinde varmı acaba ? ilk mi olacak yoksa.

 6. Mehmet Yıldız Mehmet Yıldız

  Aradıkı kriterlerde herhangi bir şey yok standart gereksinimler bunlar ortalam zeka seviyesi çok yeterli. Olay sadece şekil ve görüntü. Her firmada olduğu gibi pro görüntü, fail işleyiş.