Bionluk.com, BIC Angel Investments'tan 500 bin TL yatırım aldı

Bionluk.com, BIC Angel Investments'tan 500 bin TL yatırım aldı

10 liraya iş yaptırma sitesi olarak tanınan, profesyonel ve amatör hizmetler için pazar yeri Bionluk.com, BIC Angel Investments'tan 500 bin TL tutarında yatırım aldı. Bu yıl başında hızlı büyüme hedefiyle gündemimize giren Bionluk.com, BIC desteğiyle  kendi kategorisinde, bölgedeki ana oyuncu haline gelmek istiyor.

Utku Subakan ve Onur Şahin tarafından Nisan 2014’te kurulan Bionluk.com, bugün kullanıcıların web tasarımı, çeviri, grafik tasarım gibi yüksek talep işlerle birlikte dublaj, ip rasta tasarlamak ya da GTA 5'te nakit para satmak gibi niş ve yaratıcı hizmetlere erişebileceği bir pazar yeri. Geçen sürede 20 bin aktif kullanıcı sayısını geride bırakan Bionluk.com'un kurucu ortağı Utku Subakan, açıklamasında ulaşmaları gereken birçok üniversite öğrencisi ve serbest çalışan yetenekli insan olduğunu söylüyor. Subakan, Bionluk.com’un gençlerin yeteneklerini geliştirerek sevdikleri işi yapmasını sağlayan bir sosyal misyonu olduğuna dikkat çekiyor.

BIC Angel Investments'ın Bionluk.com’a yatırım yapan melek yatırımcıları Ömer Erkmen, Coşkun Ural, Mehmet Gürleyen, Mehmet Onarcan, Ralf Rifat Ruso, Simla Ozbay, Sinan Güler, Uğur Çırak, Yusuf Azoz, Aksel Kastoryano, Engin Utkan, Verda Emiroğlu, Tunç Çağlar, Münif Koz, Tunay Gür, Alp Sunar Burcu Tuzcu Ersin, Erbil Karaman ve Joachim Behrendt şeklinde sıralanıyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.