Resimdeki farkı bulun: iPhone 6S
Arama
Teknoloji

Resimdeki farkı bulun: iPhone 6S

iphone 6s

Apple’ın bu Sonbahar’da iPhone 6‘nın bir üst versiyonu olacak iPhone 6S modelini tanıtması bekleniyor, elbette şirketin geleneği bozup yeni modele farklı bir isim vermemesi durumunda. iPhone 6 ile birlikte büyük ekran trendini takip etmesiyle eleştirilse de görünen o ki Apple, doğru yolda olduğunu düşünüyor. Zira “güvenilir bir kaynak” tarafından basına sızdırılan iPhone 6S‘in ilk görüntüleri şirketin yeni iPhone tasarımında neredeyse hiçbir değişiklik yapmadığını gösteriyor.

9to5Mac’in haberinde iPhone 6S’in ön ve arka dış yüzeyleri neredeyse tüm detaylarıyla görülebiliyor. iPhone 6S’in ekran boyutunun 4.7 inch’le değişmeden kaldığı ilk dikkat çeken not, buna karşılık 5.5 inch’lik iPhone 6 Plus’ın ekranının büyüyebileceği belirtiliyor.

iphone 6s2iPhone 6S’in arka kapağındaki kamera ve LED bölümlerinin bir önceki modelden farklı olmadığı görülebiliyor ancak yeni modelde iPhone 6’daki bombeli lensin gitmesi muhtemel.

iphone6s3

Arka kapak aşağı bölümde, iPhone 6S’in kulaklık, hoparlör, mikrofon ve şarj yuvalarının sayı, tasarım ve yerleşiminde değişiklik olmadığı görülebiliyor.

iphone 6s4

9to5Mac iPhone 6S’in iç parçalarını incelemeye devam ettiğini ve bunlarla ilgili detayları yayınlayacağını söylüyor. Yayının şu an elinde tuttuğu modelin iPhone 6S’in son hali olup olmadığını bilmiyoruz; Apple’ın minimal dokunuşlarla yeniliklere gitmesi de yine ihtimal dahilinde. Ancak iPhone 6 sayesinde, Çin etkisini lehine çeviren Apple’ın halihazırda rekor sayıda satan cihazında tasarım açısından kısa vadede büyük bir değişikliğe gitmemesi akla yatkın görünüyor.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (12)
 1. Remzi Kocak dedi ki:

  ne bekliyordunuz ki? zaten “s” Modelerde tasarim farki olmuyor. Sadece Haber yazmis olmak icin yazilmis bir haber bence…

  1. denemehOmer dedi ki:

   Ne dusunuyordun ki? Madem sadece haber icin haber yapilmis sayfaya neden girdin? Sadece Yorum yazmis olmak icin yazilmis bir yorum bence…

  2. Volkan Akkuş dedi ki:

   bana göre de siz, yorum yazmış olmak için yazmışsınız.

   1. Ein Zwei dedi ki:

    bana göre de siz hepiniz, yorum yazana cevap yazmış olmak için yazmışsınız

   2. serkan dedi ki:

    ve bu böyle sürüüüüp gider 🙂

 2. Dufy DUCK dedi ki:

  Bence gereksiz bir tartisma gibi

 3. Drei Vier dedi ki:

  Bana göre de sen ein zwei, herkese cevap yazmış olmak için yazmışsın.

 4. Polizei dedi ki:

  bana göre de siz tümünüz, yorum yazana cevap yazana cevap yazmış olmak için yazmışsınız

 5. birbuçukiskender dedi ki:

  Bana göre tümümüz yaşamak için yaşıyoruz.

 6. Alessandro dedi ki:

  Durun siz kardeşsiniz kavga etmeyin 🙂

 7. dogukan2662 dedi ki:

  bana göre hepiniz yaşıyorken haber sitesine girip yorum yazıp yorumunuza cevap gelince tekrar yorum yaptıktan sonra yine cevap gelince yorum yazmak için yorum atıyorsunuz

 8. ayla123 dedi ki:

  iphone 6 ile 6 arasinda gorunumde fark varmi?

Bir Yorum Yazın