Amerikadaniste.com bugüne kadar 147 bin kişiye toplam 1,3 milyon paket ulaştırmış [İnfografik]
İnfografik

Amerikadaniste.com bugüne kadar 147 bin kişiye toplam 1,3 milyon paket ulaştırmış [İnfografik]

8 yıldan bu yana faaliyette olan Amerikadaniste.com, bu süre içerisinde gerçekleştirdiği faaliyetler ve bunların sayılarıyla ilgili bir infografik hazırladı. İnfografikte şirketin ulaştığı sayılar ve kullanıcıların özel tercihleriyle ilgili bilgiler yer alıyor.

İnfografiğe göre Amerikadaniste.com kullanarak bugüne kadar 147.829 kişi sipariş verilmiş. Bu kişilere toplamda 1,3 milyon adet paket Amerikadaniste.com aracılığıyla ulaştırılmış. Sekiz yıllık süre içerisinde şirket 855.516 tane e-posta cevaplarken, 482.050 adet çağrı almış.

Amerikadaniste.com üzerinden en fazla sipariş veren iller ise; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Gaziantep ve Tranzon olmuş. Kullanıcılar ağırlıklı olarak kyafet, ayakkabı, çanta, otomobil aksesuarları, bebek ürünleri sipariş etmişler. Erkek kullanıcıların en fazla ürün sipariş ettiği kategoriler pantolon ve ayakkabı olurken kadınlarda bu kategoriler kıyafet ve çanta olmuş. En çok sipariş verilen siteler ise; eBay, Amazon, Macy's, Shopbop, Zappos, Carter's, GAP ve Ralph Lauren olmuş.

İnfografikte yer alan diğer bilgilerin detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

amerikadan-ista-infografik

 

Yorumlar (6)
 1. Aristo-Z Aristo-Z

  hsbc altında hizmet vermiyor muydu?

  iletişim ilginç

 2. Amerikadaniste.com'u kullanıyorum ben. HSBC kartım olduğundan dolayı bende o servise ait bir hizmet aramıştım bu iş için. Ancak ulaşamamıştım. Amerikadaniste'nin bankalarla alakası yok diye biliyorum. Amerikadaniste hizmetinden memnunum ama HSBC'de müşterileri için böyle bir servis açsa güzel olurdu.

 3. Olcay T. Olcay T.

  Bir alışverişim oldu bu siteden gayet düzenli çalışıyorlar ve hızlı teslimat yapıyorlar. Başarılı olmaları doğaldır.

 4. Abdullah Tiryaki Abdullah Tiryaki

  Baya büyük iş yapmıslar büyük bi oğerasyon gerektirir bunlar

 5. Aristo-Z Aristo-Z

  hsbc iştiraki gibi duruyordu evvelden, iletişimden lojistik firması olduğu çıkmıştı, şimdi tr adres ve iletişim de aradan çıkmış. güzel bir site

 6. eskiden iyiydiler, şimdi kafalarına göre iş yapar oldular. en son rezaletleri ile de üyeliğimi iptal ettirdim. soydurmayın kendinizi bunlara, kendiniz getirebilirsiniz çoğu şeyi.