Markafoni, Apple Watch'ı Türkiye'de satışa sundu
E-Ticaret

Markafoni, Apple Watch'ı Türkiye'de satışa sundu

Apple Watch'ın Türkiye'ye Haziran ayında da gelmeyeceğinin netleşmesi üzerine, bekleyiş heyecanı yerini biraz da gerilime bıraktı desek abartı olmaz. Cihazı yurt dışından alma fırsatı bulamayanlar için alternatif çözüm Markafoni'den geldi. Markafoni, Apple Watch'ı Türkiye'de satışa sunmaya başladı.

Markafoni'nin Apple Watch vitrininde akıllı saatin Apple Watch Sport modellerinin 38 mm ve 42 mm versiyonları farklı kordon seçenekleriyle satışta. Ancak Markafoni, belki akıl karışıklığı yaratmamak için, cihazların modelleriyle ilgili detaya girmiyor sayfasında. Markafoni'den aldığımız bilgiye göre, şirket Türkiye'deki ilk satışlarını 200'ün üzerinde Apple Watch stoğuyla yapıyor. apple watch markafoni

Apple Watch Sport'u bugün satın almanız durumunda alışveriş sayfanızda sipariş verdiğiniz cihazın tahmini 23-25 Haziran tarihlerinde artık Hızlı Teslim'le 13-14 Haziran'da, kargoya teslim edileceği söyleniyor. Bunun karşılığında Apple Watch Sport 38 mm modeli için yaklaşık 2 bin 250; Apple Watch Sport 42 mm içinse yaklaşık 2 bin 600 lira ödemeniz gerekiyor. Apple Watch modellerinin Türkiye satış fiyatlarının henüz açıklanmadığını ancak en ucuz modelin ABD'de Apple tarafından 350 dolardan satıldığını hatırlatalım. Farklı online pazar yerlerinde cihazın fiyatı iki ya da üç katına çıkabiliyor.

markafoni 3

Apple Watch tedariğine devam edeceğini söyleyen Markafoni'de stoklar yenilenecek ve satışlar bir süre daha devam edecek. İncelemek isterseniz Markafoni Apple Watch sayfasına gidebilirsiniz.

Yorumlar (6)
 1. Mert Bulan Mert Bulan

  Apple Watch Sport 42 mm ABD Fiyatı: 399$

  iPad Air ABD Fiyatı: 399$

  buradan yola çıkarak Türkiye'de iPad Air kaçtan satılıyorsa Apple Watch'un da aynı fiyattan satılabileceğini söyleyebiliriz.

  iPad Air Türkiye Fiyatı: 1.169 TL

  Apple Watch Sport 42 mm Markafoni Fiyatı: 2.600 TL

  Görüldüğü gibi arada inanılmaz bir fiyat farkı var. Markafoni'den almak için hiçbir neden göremiyorum, zira 2 kat pahalıya satıyor. Zaten yüksek ihtimal bu yaz Apple Watch Türkiye'de satışa çıkacaktır.

 2. Isyanqar Isyanqar

  Dalga mı geçiyorlar acaba? Apple Watch Sport yani Apple saatleri içinde fiyatı en düşük olan ürün bunlar. 38mm olan 349$ 42mm olan 399$. Güzel ülkemde 2 bin tl bandını aşmış uçmuş gitmiş. Sevgili dostlar amazon'dan sipariş verin maksimum 40 dolar shipping ödersiniz gümrükte de %20 vergisini verir alırsınız. Size maliyeti hertürlü vergisi dahil modeline göre 450-500$ olur fazlası olmaz.

 3. Can Gökay Kuş Can Gökay Kuş

  Apple watch sport için fiyatın biraz fazla uçuk olduğunu kabul ediyorum ama normal safir veriyomu için o kadar da uçuk olmamış... iphone6 649 dolara satılıyor.. Türkiyede 2300.. Orantılarsak aslında safir versiyonu için gayet de normal bir fiyat

 4. Yazık vallahi, insanları sömürüyorlar. Milleti yasal yollardan kazıklıyorlar. Sizde Webrazzi olarak markafoninin reklamını bayağı güzel yapmışsınız.

  1. Postaci Postaci

   KATILIYORUM. TÜRKİYE KAZIKLAR ÜLKESİ ZATEN.OTOMOBİL FİATI DA AYNEN ÖYLE.

 5. Araba Yarışı Araba Yarışı

  Gerçektende çok güzel bir saat, fakat fiyatın aşırı abartılı olduğuna katılıyorum. Hadi ülkene yeni giriş yaptığı için dünya piyasasından %10 bilemedin 20 daha pahalıya satış yaparsın kısa bir süre fakat nerdeyse 3 katına denk gelen rakamda ne oluyor ? Anlamak mümkün değil.

  Ama güzel cihaz apple watch gerçektende. Çok teşekkürler tanıtım için.

  Fiyatların normalleşmesini bekleyip bi tane almak lazım.