PwC Local to Global, dünyaya açılacak yerel girişimleri arıyor

PwC Local to Global, dünyaya açılacak yerel girişimleri arıyor

PwC girisim hizlandirma programiGirişim hızlandırma programları içinde özel bir yer almak isteyen PwC, 6 Ekim 2015'te Local to Global (Yerelden Küresele) Expo etkinliğiyle yüksek büyüme potansiyeli olan yerel girişimleri dünyaya açmak istiyor.

1 Eylül 2015'e kadar girişimlerin başvurularını kabul edecek olan PwC, Ekim ayında 10 girişimi önemli yatırımcılar ve iş ortaklarıyla buluşturacak. PwC, programın adından da anlaşılacağı üzere yerel girişimleri kabuğundan çıkarmak ve dünyaya açmak istiyor. B2B veya B2B2C alanında yıkıcı etkiye sahip ve küresel pazara ulaşabilecek girişimlerin başvurularını bekliyor.

PwC, inovasyon ve teknoloji merkezi olarak gördüğü Berlin'de iş, operasyon ve organizasyon anlamında verimlilik artırıcı girişimleri ağırlamak istiyor. Kullanıcı merkezli, kolay uygulanabilir inovatif girişimlerin geleceğin ekonomisindeki yerini şimdiden almasını istiyor.

2012'den bu yana düzenlenen Local to Global Expo etkinliği şimdiye kadar 100'den fazla değerli girişimi sahneye çıkarmış. Bizimle de paylaşılan bültenle Türkiye'den de girişimcilerin Berlin'e beklendiğini pekala söyleyebiliriz.

Eğer 10 finalist arasına kalabileceğini düşündüğünüz dünyaya açılma hedefi olan bir girişiminiz varsa PwC Local to Global sayfasını ziyaret edin. İlgilenenler için özellikle son yılların yükselen konularının (büyük veri, siber güvenlik vb.) tercih edildiğini de ekleyelim.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.