İstanbul Startup Angels'ın yeni mentor buluşması 29 Mayıs'ta
Etkinlikler

İstanbul Startup Angels'ın yeni mentor buluşması 29 Mayıs'ta

Istanbul Startup Angels logo2012 yılında Gülsüm Çıracı ve Kadir Boysan liderliğinde kurulan İstanbul Startup Angels, yeni "Mentor Angels" etkinliğini 29 Mayıs'ta düzenliyor.

Kısaca bahsetmek gerekirse; İstanbul Startup Angels, yeni girişimleri başlangıç aşamasında keşfetmek, onları desteklemek ve Türkiye'deki potansiyel yatırımcıları geliştirmeyi amaçlayan bir akredite olmuş bir melek yatırımcı ağı. Mentor Angels etkinlikleri de bu kapsamda düzenleniyor.

Microsoft Bizspark'ta düzenlenecek yarım günlük etkinlikte İstanbul Startup Angels üye yatırımcıları ve potansiyel girişimciler bir araya gelecek. Kayıt yaptırmak için Eventbrite sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar (5)
  1. Gulsum Hanim'a cok ufak bir sekilde girisim sunumu yapmistim. Kendisi bana gore gereksiz yerlerden sorular sorarak,girisime yardimci olmak ve onu yerden yere vurmak arasindaki farki kacirmisti. Yeterli altyapisinin da oldugunu dusunmuyorum. Katilacaklarin bilgisine

  2. Mark Benadrete Mark Benadrete

    Yatirim yapmislar mi 1 tane?

    1. Evet birden fazla.

  3. Merakla beklediğim etkinliklerden gerçekten ilk defa katılacağım gerçi ama mentor listesi gayet tatmin edici

  4. Erken aşamalarındaki girişimleri keşfedip, yatırımcılarla buluşturmanın ekosisteme kattığı yararı için Gülsüm ve Kadir'i takdir ediyorum. Bu tarz kurumsal ile girişim çevresini iyi dengeleyen oluşumlar daha çok olmalı ki hem girişimlere, hemde potansiyel iş alanlarına daha çok altyapı sağlansın. Bu ekosistemde kafanızın takılacağı daha başka isimler var.