Apartman ve site yönetim sistemi Apsiyon 2014'te yüzde 300'den fazla büyüdü

Apartman ve site yönetim sistemi Apsiyon 2014'te yüzde 300'den fazla büyüdü

Apsiyon Endeavor Girisimci2011'de sizlere tanıttığımız apartman ve site yönetimi yazılımı Apsiyon.com'dan uzun süredir haber almamıştık. Aldığımız yeni bilgiler Apsiyon'un aradan geçen yıllarda ayakta kalmayı başarmakla kalmayıp, başarı merdivenlerini de tırmandığını gösteriyor.

Öncelikle Apsiyon'un Endeavor Türkiye Girişimci Yerel Seçim Paneli'nde Türkiye’yi yurtdışında temsil edecek aday olarak seçildiğini aktaralım. Önemli yatırımcıların oylarıyla seçilen Apsiyon, Endeavor Uluslararası Seçim Paneli’nde yeni Endeavor Girişimcisi Adayı olarak Türkiye'yi temsil edecek. (Bkz: önceki Endeavor girişimcileri)

2014'te yüzde 300'den fazla büyüme

Apsiyon'un kurucu ortaklarından Erkan Doğan'ın paylaştığı bilgilerse bu seçimin neden yapıldığını açıklamaya yetiyor. 2010 yılında Erkan Doğan, Kudret Türk ve Meriç Akdamar tarafından temelleri atılan Apsiyon, 2014'tee yüzde 300'ün üzerinde büyüme yakalamış.

Sistemde kayıtlı site/apartman sayısını 6 binin üzerine çıkarken Apsiyon, toplamda 367 binden fazla daireye hizmet vermeye başlamış.

Platform olma hedefinde

Apsiyon Apartman Site Yonetim sistemi 1

Apsiyon olarak bir finans yazılımından öte sitelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan bir platform olma yolunda ilerlediklerini söyleyen Erkan Doğan kredi kartı ile ödeme alt yapısı, icra takibi, IVR ve çağrı merkezi desteği, giriş çıkış sistemleri entegrasyonu sunduklarını da ekliyor. Bu da Apsiyon'un tüm çok üyeli yaşam alanları yönetimlerine ve profesyonel tesis yönetim firmalarına hizmet vermesinin önünü açıyor.

Web tabanlı ve mobilden erişilebilir bir yönetim platformu sunan Apsiyon’un özellikle gayrimenkul pazarının hızla büyüdüğü ve apartman kültürünün yaygınlaştığı büyük şehirlerde oldukça büyük bir potansiyele sahip olduğu malum.

Bilmemiz gerekense bu alanda kaç girişime yer olduğu ve başka hangi alanlarda bu tarz yönetim sistemlerinin geliştirilebileceği...

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.