Swarm ile mekana giriş yap, Multify tabelaya yazsın

Swarm ile mekana giriş yap, Multify tabelaya yazsın

Multify Swarm Checkin Giris 2Türkiye'de geliştirilen Multify adlı ürün, müşterilerin Swarm'daki giriş (check-in) sayılarını canlı olarak bir tabelaya yansıtıyor ve mekanların Swarm'daki etkileşimini daha da artırmayı hedefliyor.

Konum tabanlı hizmetlerin öneminin farkında olan Multify, Swarm'daki bir mekanın giriş sayısını özel tasarımlı bir sayaca/tabelaya yansıtarak sıra dışı bir iş yapıyor.

Günümüzde mekanlar genelde Swarm'a üye olduğunu sadece etiketlerle anlatıyor ancak Multify daha fazlasını isteyen mekan sahipleri için kablosuz bağlantısıyla mekandaki Swarm gibi sayısını gösteren bir sayaç sunuyor.

1699TL+Kdv+Kargo bedeli karşılığında sahip olunan Multify, yurtdışına da satış yapmak için sitesinde İngilizce dil desteği de sunuyor. Türkiye içinde yaklaşık 2000 TL'ye malolan Multify'ın yurtdışı fiyatı da 700 dolar olarak belirlenmiş.

Hemen belirtelim Multify'ı almak için illa bir mekanınız olmasına gerek yok. Dijital dünyada iş yapan ofislerin de Multify'ı tercih edebileceğini düşünüyorum.

Multify'ın mekanik tasarımı Swarm'da yapılan girişleri sesli bir şekilde yansıtıyor. Cihazı dikkat çekici kılan bu özellik kalabalık mekanlar için ne kadar rahatsız edici olur emin değilim ama o durumda Multify'ı dükkanın dışına yerleştirmek bir seçenek.

Multify Swarm Checkin Giris 3Multify'ı bir cihaz olarak beğensem de dijital bir tasarımla hem daha fazla sosyal ağı kapsayan (facebook beğeni sayısı, twitter takipçi sayısı gibi) içeren bir cihaz olmasını tercih ederdim.

Hatta masalara konulan küçük dijital saat formatındaki bir cihazın hoşgeldiniz mesajı yazması da müşterilerle oldukça yakın etkileşim kurulmasını sağlayabilir. Böylece Multify'ı denemek isteyenler için de hem fiyat açısından ekonomik bir ürün sunulabilirdi.

Tabii bunlar benim aklıma gelenler. Multify ekibi bu ürünle ilgili yaptığı testlerde başarılı sonuçlar almış ve ürün henüz ilk modeliyle karşımızda. Ürünün yeni modellerinde farklı özellikler göreceğimizi tahmin ediyorum.

Güncelleme: Multify ekibinden yeni sosyal ağların da sisteme ekleneceğini öğrendik. Ankara'da 1 mekan Multify'ı kullanmaya başlamış ve gelecek hafta içerisinde 5 mekana daha Multify'ın yerleştirilmesi planlanıyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.