HTC One M9'u sizler için inceledik [Video]
Mobil

HTC One M9'u sizler için inceledik [Video]

HTC'nin Mart 2015 itibariyle satışa sunacağı yeni amiral gemisi olacak akıllı telefonu One M9'u Mobil Dünya Kongresi'nde yakından inceledik.

Telefonun dikkat çeken özelliklerini belirtmemiz gerekirse One M9 5 inç Full HD Super LCD3 ekrana sahip. Ekranı koruma görevini ise Gorilla Glass 4 üstleniyor. 32 GB dahili hafıza ve 3 GB Ram telefonda yer alırken microSD ile telefonunun hafızasını 128 GB'a kadar yükseltebileceğinizi belirtelim. Günümüzde kullanıcıların en fazla kullandıkları özelliklerden olan kamera fonksiyonunda ise One M9: 5376 x 3752 çözünürlüğe ve  20,7 MP'e sahip ana kameraya bunun yanında 4 MP çözünürlüğe sahip ve Full HD çekim yapabilen ön kameraya sahip.

HTC One M9'un teknik detaylarının yer aldığı galerimizi inceleyebilirsiniz.

Yorumlar (2)
  1. Burak Burak

    Gerçekten geliştirmeler güzel yapılmış m8 e göre abartılacak derecede pek bir fark göremedim açıkçası birde internette dolaşan m9 un snapdragon 810 dan dolayı çok ısındığı haberlerininde cihazı alırken göz önünde bulundurulması gerektiğini düşünüyorum. Yinede m9 piyasaya güzel bi çıkış yaptı umarım fiyatıda güzel olurda alınacak bir telefonla karşılaşırız.

    1. Aynen hemen hemen ikiside aynı hızlarda zaten o kadar büyük fark yok ben iphone tercih ediyorum ama dileyen htc de tercih edebilir gözle görülür yada hissedilir derecede fark yok