Üç boyutlu baskı teknolojilerinin dünü, bugünü ve yarını 3bFAB ofisinde [Girişim Ofisleri]
Arama

Üç boyutlu baskı teknolojilerinin dünü, bugünü ve yarını 3bFAB ofisinde [Girişim Ofisleri]

Üç boyutlu baskı teknolojileri geçtiğimiz yıl hızlı bir yükselişteydi, bu yıl da tırmanışını sürdürüyor. Bu alandaki öncü teknolojileri Türkiye’ye ilk taşıyan firmalardan 3bFAB, kurulduğu 2013 yılından bu yana oldukça yol aldı. Girişim Ofisleri program dizimiz çerçevesinde 3bFAB ofisini ziyaret eden Ümit Öncel ve Nephan Baykal’ı şirketin kurucusu ve CEO’su Hakan Güzelgöz ağırladı. Güzelgöz, hem orta ve uzun vadede planlarını hem de 3D tasarım ve baskının zaman içinde geleceği noktaya ilişkin öngörülerini paylaştı. Girişim Ofisleri’nin diğer bölümlerini Webrazzi TV altında bulabilirsiniz.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (3)
  1. Ramiz TAYFUR dedi ki:

    3 boyutlu teknolojiler çok ilgimi çekiyor ancak çok yüksek maliyetli bir teknoloji. Çok güzel bir ziyaret olmuş teşekkürler.

  2. Son zamanlarda epey dikkatimizi çeken cihazlar.. Bir birinden farklı tasarımları ön plana çıkarmak, yeni tasarımlar oluşturmak hem çok zevkli hem de endüstriyel tasarıma hakim.

  3. Yalçın dedi ki:

    Bence artık amacınızdan saptınız. Evet 3 boyutlu yazıcı teknolojisi ilgimizi çekiyor ve takip ediyoruz ama bunun amacı girişim ofislerini gezmek değil miydi? Hiçbir yeri göremedik. Ayrıca tüm yazıcılar yurtdışı ithal ürünler, Türkiye’de üretilenleri de var onları niye çekmiyorsunuz?

Bir Yorum Yazın