Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı İstanbul Bilgi Üniversitesi, Sosyalmedya.co ve Webrazzi ortaklığıyla başlıyor

Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı İstanbul Bilgi Üniversitesi, Sosyalmedya.co ve Webrazzi ortaklığıyla başlıyor

İstanbul Bilgi Üniversitesi'nin ev sahipliğini yaptığı Sosyalmedya.co ve Webrazzi olarak bizim de desteklediğimiz Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı Crenvo İK'nın bünyesinde hizmet vermeye başlıyor. Sadece sosyal medya odağıyla yenilediğimiz ve sadeleştirdiğimiz Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı'nda Türkiye’nin en yetkili isimlerini misafir ediyor olacağız.

Katılımcılara artık her kullanıcının rahatlıkla paylaşım yaptığı sosyal medya kanallarını nasıl etkin kullanacaklarını örneklerle anlatılacağı eğitim programının sonunda konuşulan değil konuşturan markayı oluşturacak sosyal medya uzmanları yetiştirmeyi amaçlıyoruz.

Yeni nesle ulaşmak isteyen, kullanıcılardan gelen geri bildirimleri önemseyen markaların ve bütçelerinde dijital pazarlamanın ağırlığını artırdığı günümüzde sertifika programına pazarlama ve satış departmanlarında çalışanların, kariyerine dijitalde ilerletmek isteyenlerin, orta ve küçük ölçekli işletme sahiplerinin ve kariyerine başlangıç yapacakların katılabileceğini belirtelim.

20 kişilik kontenjan sınırı olan Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı 11 Nisan'da İstanbul Bilgi Üniversitesi'nin santralİstanbul Kampüsü'nde başlayacak. Sosyal medya raporlama ve ilgi çekici içerik üretme araçları gibi her dönem kullanacak bilgilerin sunulacağı eğitimlerde, yazının başında belirttiğimiz gibi Türkiye’nin en yetkili isimleri eğitmen olarak yer alıyor. Siz de hemen iletişime geçerek kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Nike'ın Dijital Pazarlama Müdürü Ali Güracar, ‎Türk Hava Yolları'nın İnteraktif Pazarlama İletişim Müdürü Neşet Dereli, Plasenta'nın kurucusu Cem Batu bu isimlerden sadece birkaçı olduğunu belirterek eğitimlerin konu başlıklarına buradan, eğitmenlerineyse buradan ulaşabileceğinizi paylaşalım. Ayrıca programın detaylarını yazının sonunda bulabileceğinizi de belirtelim.

arda-kutsal-egitim-programi

Sertifika programına katılacak olanlara güzel bir sürpriz ise Webrazzi kurucusu Arda Kutsal’dan geliyor. Katılımcılara Eğitimin sonunda Webrazzi ofisinde Arda Kutsal ve dijital dünyanın sosyal medya sektörünün önde gelenleri ile 2 saatlik soru-cevap oturumu ile sektöre adım atmak isteyenler için önemli bir tanışma imkanı da sunacak. Eğitimin kontenjanla sınırlı olduğunu hatırlatalım, ayrıca eğitime erken kayıt yaptırmayı düşünenler eğer kayıtlarını 16 Mart'a kadar tamamlarsa indirim olanağına da sahip oluyorlar.

crenvo-ik-logoCrenvo İK bünyesindeki eğitimlerin Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı ile başladığını yazının başında paylaşmıştık. Marka, sertifika programının haricinde butik eğitim modelleriyle de hem kurumlara hem de bireylere dijital odakta eğitimler sunacak.

Bu bağlamda uygulamalı Growth Hacking, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Google Analytics, User Experience (UI/UX) Eğitimi'nin de aralarında bulunduğu eğitimler ve Workshop'larla sektörün önemli bir ihtiyacına cevap verecek gibi görünüyor. Bireysel veya kurumsal olarak dijital odaktaki eğitimlerle ilgileniyorsanız Crenvo İK Eğitim'i ziyaret ederek detaylı bilgi elde edinebilirsiniz.

smegitim-1

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.