HandeninFirini.com butik lezzetleri kapınıza kadar getiriyor

HandeninFirini.com butik lezzetleri kapınıza kadar getiriyor

İnternet üzerinden yemek siparişi artık alışkanlıklarımız arasına girmeye başladı. Bu sektör hızla büyürken, farklı dikeyde butik olan yabancı girişimlerle de karşılaşmaya başlamıştık. Bizim için bir başka yerli örnek ise İzmir merkezli HandeninFirini.com oldu.

2012 yılında kurulan Hande'nin Fırını, e-ticaret aracılığıyla tüm Türkiye'ye online ortamda butik pastacılık hizmeti veriyor. 2015 yılının başında tamamen yenilenen handeninfirini.com yeni tasarımı ve altyapısıyla hizmet vermeye başlamış. Biz de handeninfirini.com ile ilgili bilgileri şirketin aynı zamanda isim annesi olan Hande Doğancı, diğer kurucu ortaklar Mehmet Doğancı ve Murat Doğancı'dan aldık.

Hande'nin Fırını, butik pastacılık konusuna yoğunlaşmış ve İzmir'de bulunan butik fırınlarından tüm Türkiye'ye hizmet sunuyor. Ürünler arasında butik pastalar, kurabiyeler, cupcake'ler, çikolatalar ve macaron'lar bulunuyor. Site tasarımının oldukça iştah açıcı olduğunu söylememiz mümkün. Bununla birlikte sitede en çok dikkat çeken ürünler de resimli kurabiyeler. Tamamen kişiselleştirilebilir olan bu ürünleri aldığınızda fotoğraflarınızı sisteme yüklüyor, yüklediğiniz fotoğrafların pasta ya da kurabiyeler üzerinde hazırlanmasını sağlayabiliyorsunuz.

handenin-firini-featured

Yapım teknikleriyle ilgili olarak da ofislerini ziyaret etme fırsatı bulduğum Hande'nin Fırını, şirin ve ufak butik mutfağından e-ticaret alanında çalıştığı gibi, aynı zamanda bu işe ilgi duyanların eğitim görebileceği bir sınıf niteliği de taşıyor. HF Atölye adı altında bir iştirak sahibi de olan Hande'nin Fırını buradan butik pasta, kurabiye kursu, cupcake kursu gibi farklı kurslar da veriyor. Mesela yaklaşan sevgililer günü için, Sevgililer Günü Kurabiye Kursu da kurs takvimindeki yerini almış.

HandeninFirini.com, renkli ve kişiye özel ürünleriyle ön plana çıkıyor. Sadece butik hizmet verdikleri için sipariş vereceğinizde siparişleri önceden vermek önemli. Butik anlayışın bir zorunluluğu olan bu durum, girişimin büyüme göstermesine engel olmasından ziyade kemik bir müşteri kitlesi yaratmaya katkı sağlıyor ve müşterilere özel pastacılık hizmeti sunuyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.