Girişim Ofisleri turumuz Riot Games Türkiye ile devam ediyor
Webrazzi TV

Girişim Ofisleri turumuz Riot Games Türkiye ile devam ediyor

Dünyanın en bilinen çevrimiçi oyunlarından biri olan League of Legends'ın yaratıcısı Riot Games, 2006 yılında ABD'de üç dört kişiyle kurulduğundan bu yana çok yol katetti. 2012'de Türkiye ofisini açan şirket, burada 64 kişiyle faaliyetini sürdürüyor bugün. Ümit Öncel ve Nephan Baykal'ın ofis ziyaretinde onlara eşlik eden Riot Games Topluluk ve Yayın Yöneticisi Erdinç İyikul, ofisin işleyişinden ve gelecek planlarından bahsediyor.

Keyifle izleyeceğinizi düşündüğümüz videoyu hemen yukarıda bulabilirsiniz. Diğer yandan Girişim Ofisleri’nin diğer bölümleri de sizleri bekliyor.

Yorumlar (4)
 1. Bcakir Bcakir

  Amerika'da görüp imrendiğimiz ofis profilini buraya getirmişler. Gerçekten her şeyi düşünerek ve bütün ihtiyaçlara cevap veren bir ofis olmuş. Bu tür ofisleri ve ciroları inşallah Türk şirketleri içinde görüyor oluruz.

 2. Kerembyl Kerembyl

  Armina Kola kutusu gözlerden kaçmadı.

 3. Cem Yilmaz Cem Yilmaz

  Videonun başında Scarlet'ın "noluyor yav?" bakışına bittim :D Riot ofisini herkes çok merak ediyordu. Çünkü adresini paylaşmıyorlar, içeri ile ilgili hiç bilgi vermiyorlardı. İki katlı olduğunu bile şimdi bu video sayesinde öğrendim. Oldukça keyifli bir ekip, keşke kriter konusunda biraz esnek olsalar da biz de başvurabilsek iş için :)

 4. İbrahim Tuzlu İbrahim Tuzlu

  00:35'de Ümit Bey'in eli havada kalmış :)) 00:41'de de sanki biri (sanırım kameraman) dayanamamış ve gülmüş ;) Belki de bana öyle gelmiştir ;)