YenidenSatilik.com: Takas sistemini yeniden canlandırmak isteyen ilan sitesi

YenidenSatilik.com: Takas sistemini yeniden canlandırmak isteyen ilan sitesi

yenidensatilik.com takas ilan sitesiTakas insanoğlunun en eski ticari alışveriş aracı ve bunu yeniden canlandırmak isteyen girişimler de çok. İkinci el ürünlerin takasına ve satışına aracılık etmek isteyen Yenidensatilik.com da bunlardan.

İkinci el ürünler için ücretsiz ilan hizmeti sunan Yenidensatilik.com'un uyguladığı takas sisteminde kullanıcılar birebir, birden fazla ürün veya ürün + para önermesiyle takas teklifinde bulunabiliyor. Takas yapmak isteyen kullanıcılar, site genelinde arama yapabileceği gibi, "Etrafımda NeVar?" özelliğiyle kendine en yakın ürünlere de kolayca ulaşabiliyor.

yeniden satilik takasTeknoloji ithalat/ihracat firması olan TuraTech'in bir iştiraki olan Yeniden Satılık, Gamze Özden ve Özgür Özden tarafından kurulan bir girişim. Yaklaşık 2 yıl önce geliştirilmeye başlanmış ve 2 ay önce aktif olarak hizmete açılmış.

Gerçekleşen satışlardan alınan yüzde 5'lik komisyon ve ana sayfada bulunan 5 ayrı kategorideki ilan ücretli (haftalık 10 TL) Yenidensatilik.com'un gelir kalemlerini oluşturuyor.

Takas sistemi rağbet görür mü?

Hatırlarsanız yıllar önce sizlere takasmerkezi.com adlı bir girişim tanıtmıştık. Önder Eren'in kurucusu olduğu girişim her ne kadar iddialı olsa da başarılı olamamıştı. Yenidensatilik.com, yeni bir enerjiyle takas sistemini gündeme getiriyor ama kullanıcıların bu konudaki ilgisi akılda soru işaretleri oluşturmaya devam ediyor.

Elbette ikinci el ürün ilan/satış pazarındaki oyuncuların büyüklüğü farklı bir şeyler denemeyi gereltiriyor. Ancak rağbet görecek farklılığın takas sistemi olduğunu söylemek biraz zor.

İki ay gibi bir sürede 600 üyeye ulaşan Yenidensatilik.com'un neler yapabileceğini zamana bırakalım ve varsa takas sistemi konusundaki tecrübelerinizi alalım?

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.