Etkinlik ve dış mekanlar için interaktif sosyal medya ekranı: CampaignWall

Etkinlik ve dış mekanlar için interaktif sosyal medya ekranı: CampaignWall

Fiziksel etkinliklerde ve çok çeşitli dış mekanlarda kullanılabilen CampaignWall'u; markaların katılımcıları ya da müşterilerine Facebook, Instagram ve Twitter üzerinden içerik sunabilmesine yarayan bir dijital ekran olarak tarif edebiliriz.

Facebook, Instagram ve Twitter'da markanın belirlediği hashtag'i takip eden CampaignWall; otomatik veya 'manuel' moderasyon, popüler içerikleri bulma, birden çok hashtag kullanabilme, Klout entegrasyonu gerçek zamanlı raporlama ve detaylı filtreleme gibi özellikleriyle dikkat çekiyor.

CampaignWall hem konferans gibi etkinliklerde kullanılabilirken hem de mağaza gibi dış mekanlarda markaların kampanya kurgusu yapabilmesine yarıyor. CampaignWall ile markaların belirledikleri tarihler arasında 'en çok Tweet atan', 'ilk doğru yanıtı Tweet atan' gibi kampanya kurguları yapabilmeleri de mümkün. CampaignWall'un canlı demosuna bakarak ürün hakkında daha detaylı bir fikre sahip olabilirsiniz. Bu arada markalar için özel tasarım/tema opsiyonları da CampaignWall'un bir diğer özelliği.

Aynı zamanda M-GEN Dijital Ajans’ın ilk ürünü olma özelliği taşıyan CampaignWall, ajansın iki ortağı (gerçek hayatta da kuzen olan) Ayşe Yıldıztekin ve Can Kılıçturgay tarafından hayata geçirilmiş bir proje.

campaign-wall-ayse-yildiztekin-can-kilicturgay

Şu an için CampaignWall'u kullanmak istediğinizde şirketle iletişime geçip hem tasarımsal detaylar hem de ihtiyaçlarınızı konuşmanız gerekiyor. Yani online olarak tasarım ve kurgu belirleyip, ödeme yapıp karşılığında hizmet alabilmeniz şimdilik mümkün değil.

Dilerseniz bugüne kadar Turkcell Teknoloji Zirvesi başta olmak üzere bazı etkinlik ve dış mekanlarda kullanılan CampaignWall'un referanslarına da göz atabilirsiniz. Diğer detaylar ise campaignwall.com adresinde.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.