Girişim Ofisleri Avrupa: Mobil fotoğrafçılığı ciddiye alanlar için kuralsız paylaşım platformu EyeEm
Webrazzi TV

Girişim Ofisleri Avrupa: Mobil fotoğrafçılığı ciddiye alanlar için kuralsız paylaşım platformu EyeEm

EyeEm gibi bir dijital servis/pazaryerinin aslında son 10 yılda sanat ve yaratıcılıkta oldukça 'hip' bir merkez haline gelen Berlin'den çıkmış olması şaşırtıcı değil. Fotoğrafı ciddiye alan amatör veya yarı-profesyoneller için paylaşım ve satış platformu olarak kendisini konumlandıran EyeEm, bilhassa malzeme, teçhizat, konu vs. ayrımı yapılmadan, katma değeri yüksek her türlü fotoğrafın yüklenebildiği koleksiyonunu hızla büyüterek belki de ticari fotoğrafçılıkta online alemin kralı Getty Images'a farklı bir alternatif sunuyor.

Berlin'deki girişim ofisleri ziyaretimiz sırasında uğradığımız EyeEm'i kurucu ortaklardan ve CTO Ramzi Rizk ile birlikte gezdik.

Yorumlar (3)
  1. Yurt dışı girişim ofisi ziyaretleri sıkıcı gelmeye başladı bana, ülkede ziyaret edilecek ofis kalmamış gibi . Ayrıca ingilizce bilmeyenler ya da az bilenler için de alt yazı koymanız doğru olur .

  2. Demedi Deme Demedi Deme

    Alt yazı yoksa burada yayınlamanın bir anlamı da yok bence. Bir dünya ingilizce kaynak var zaten.

  3. Global EyeEm Adventure Ankara. EyeEm Türkiye'ye Ankara'dan giriyor: http://blog.eyeem.com/2015/05/join-the-global-eyeem-adventure-on-june-6/