POSKUR: TTNET, iyzico ortaklığı ile Sanal POS almak isteyenlere ulaşacak

POSKUR: TTNET, iyzico ortaklığı ile Sanal POS almak isteyenlere ulaşacak

Türkiye'nin lider konumdaki internet servis sağlayıcısı TTNET, bu kez sanal pos almak isteyenlere ulaşmak istiyor. TTNET'in bu alanda seçtiği iş ortağı ise e-ticaret ve ödeme sistemleri alanında seri adımlar atan iyzico.

POSKUR olarak adlandırılan bu yeni ortaklık, TTNET'nin gücüyle iyzico altyapısını birleştirerek daha geniş ve daha iyi hizmet sunmak üzere geliştirilen bir proje. Poskur, yapılan başvuruların 2 gün içinde sonuçlandırılması gibi iyzico'nun sunduğu tüm özelliklerini beraberinde getiriyor

Bu alanda en pratik ve hesaplı sanal POS çözümlerden birini sunmayı hedefleyen TTNET POSKUR, üyelik ücreti veya kurulum masrafı istemiyor. Satıştan yüzde 1.99 komisyona ek olarak işlem başına 0.70 TL ücret alıyor. Tek kontrat ve tek entegrasyonla anlaşmalı bankaların sanal POS sistemlerine entegrasyon sağlarken, taksit ve "Tek Tıkla Ödeme" (kredi kartı saklama) gibi faydalı özellikler de sunuyor.

E-ticaret girişimcileri için sanal POS almak geçtiğimiz yıllarda önemli bir işti ama bu sorun giderek çözülüyor. Son dönemde MyPat satın almasıyla adından söz ettiren iyzico da 6 bine yaklaşan üye sayısını TTNET iş birliği ile daha da yukarılara çekecek gibi gözüküyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.