Saglikliyemek.co: Ev ve iş yerlerine taze ev yemeği sunan girişim

Saglikliyemek.co: Ev ve iş yerlerine taze ev yemeği sunan girişim

Ev işlerinizi organize etmenize yardımcı olan servisler online kanallar sayesinde çok daha yaygınlaşacak gibi görünüyor. Temizlikle başlayan furya, ev yemekleriyle devam edebilir mi? Saglikliyemek.co bunu denemek istiyor.

2012 yılından bu yana şirketler için butik yemek hizmeti veren The Cook'un online kanaldan bireysel müşterilere ulaşma girişimi Saglikliyemek.co, The Cook'u bilen kişilerin taleplerine de cevap vermek amacıyla kurulmuş.

Servis, özellikle iş yoğunluğu, trafikte kaybedilen zaman gibi nedenlerle evde yemek yapmak için fırsat bulamayan, online yemek sipariş servislerinde her gün ne yiyeceğini düşünmek yerine sağlıklı ve sıcak bir yemek isteyen kişilerin ilgisini çekecek nitelikte.

Saglikliyemek.co'nun en önemli vaadi, isminden anlaşılacağı gibi taze ve kaliteli malzemelerle, hijyenik koşullarda hazırladığı günlük menüsünü tüketicilere yine çevre dostu yöntemlerle ulaştırmak. Servis bunun için yemek teslimatlarını çevre ve trafik dostu elektrikli motorla yapıyor. sağlıklı yemek alışveriş

Kullanıcılar, hazırlanan menüden istediklerini iki şekilde seçebiliyor. İlki, saglikliyemek.co web ve mobil adreslerinden veya yemeksepeti.com üzerinden anlık olarak sipariş edebiliyor. Günlük menüler başlangıç yemeği, ana yemek, yardımcı yemek ve tatlı/meyvelerden oluşuyor, tüketicinin damak tadına göre özelleştirilebiliyor. İkincisiyse, daha ekonomik olan ve sizi her gün yemek siparişi vermekten kurtaran aylık abonelik paketleri. Saglikliyemek.co'nun abonelik paketleri hem bireysel hem kurumsal müşteriler tarafından sipariş edilebiliyor ancak abonelik detayları henüz açıklanmıyor.

Saglikliyemek.co ilk aşamada üretim tesisinin yer aldığı Altunizade, Beylerbeyi, Kısıklı, Üsküdar, Çengelköy ve Ataşehir' e; Avrupa Yakası'nda Etiler, Maslak ve Levent bölgelerine servis veriyor. Bir restoran olmadığı için ev yemeği sunan restoranlarla doğrudan rakip olmayan Saglikliyemek.co'nun aylık abonelik sistemi Rafinera'yı andırıyor. Ancak servis, yalnızca diyet yemeklere odaklanan ve sağlıklı yemek koçunuz gibi çalışan Rafinera'dan farklı konseptiyle ayrışıyor. Saglikliyemek.co'nun sıcak ve taze ev yemeği servisi daha genele hitap ediyor. Bu açıdan servis, sıcak yemek servisi yapan Mealbox.com.tr'ye doğrudan rakip oluyor.

saglikliyemek.co siparis

Saglikliyemek.co'nun online sipariş tarafında ise kullanıcı deneyimini iyileştirebileceği noktalar var. Menü görüntülemek ve sipariş için sizi sitenin dışına yönlendiren servis, örneğin aylık menü seçiminde her gün için farklı kombinasyonları oluşturulabilen uzun bir liste sunuyor. Ancak, kullanıcının 30 gün için ayrı ayrı bir listeleme yapması yerine, toplu öneriler sunulmasına birçok kişi itiraz etmeyebilir.

Saglikliyemek.co seçtiğiniz yemeklerin altında ilgilenebileceğiniz diğer yemek önerilerini de getiriyor ancak bunlar kişiye özel değil. Siz de benim gibi, seçimlerinizden damak zevkinizi tanıyan ve buna uygun proaktif yemek önerileri sunan bir online yemek servisi arıyorsanız beklemeniz gerekiyor. Ancak Saglikliyemek.co, İstanbul'da önemli bir ihtiyaca cevap verebilecek nitelikte. Catering alanındaki deneyimiyle online kanalın erişim kolaylığını birleştirmesi büyüme hedefine yardımcı olabilir.

İncelemek isterseniz saglikliyemek.co burada.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.