Girişim Ofisleri Avrupa: Kıtanın en büyük online yemek sipariş servisi Delivery Hero
Webrazzi TV

Girişim Ofisleri Avrupa: Kıtanın en büyük online yemek sipariş servisi Delivery Hero

Avrupa ve Güney Amerika'nın en büyük online yemek sipariş servisi Delivery Hero, Berlin'deki merkez ofislerinden dünyaya yayılmış yaklaşık 1000 kişilik bir ekibi yönetiyor. Henüz 4 yaşında olmasına karşı bu denli büyümeyi başaran şirketin hala 'startup' ruhunu koruduğunu söyleyen İç İletişim Müdürü Lisa Anne Briganti, ofis ziyaretimizde bize rehberlik de etti ve farklı yönetim kademelerinden çalışanlarla sohbet imkanı sağladı.

Girişim Ofisleri Avrupa'nın tüm bölümlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (7)
 1. Yanlış hatırlamıyorsam Delivery Hero'nun Türkiye pazarına açılacağı konuşuluyordu ancak halen bir gelişme yok gibi gözüküyor. Yemeksepeti gözlerini korkuttu sanırım :)

  1. Alperen Alperen

   kıh kıh kıh

 2. Çok değerli webrazzi,

  ingilizcesi yeterli olmayanlar için bir alt yazı koyulsa güzel olmaz mı ? Daha önceki avrupa girişim ofisleri programlarında da sıkça söz edildi bu durumdan ancak bir cevap bile vermediniz :) Lütfen altyazı koyunuz.

  1. İsmail İsmail

   Aynı cevabı bende yazıcaktım ağzına sağlık :D

 3. Ali Kara Ali Kara

  yemeksepeti ofisi abartı büyük buna göre. Yemeksepeti, türkiye ve 2-3 ülke'de aktif.Delivery ise çok daha büyük.Yemeksepeti ofisi, CIA ofisi gibi yapılmış Nevzat bey yine şişmesin ama helal olsun yemeksepetine

 4. 4 yılda katedilen yol büyük başarı, yalnız bir süre önce Türkiye pazarını açılacaklarını bende duydum. Bir gelişme yok sanırım. Yanız burda Yemeksepeti varken işleri zor.

 5. Bilgiehli Bilgiehli

  Bu konuda güvenimiz yemeksepetinde. Büyük bir başarı yakalamasını en içten dileklerimle istiyorum..