AirDroid: Android telefonunuzu bilgisayarınızdan kontrol edin

AirDroid: Android telefonunuzu bilgisayarınızdan kontrol edin

Android telefonunuza  web'den erişmenizi sağlayan AirDroid uygulaması son güncellemesiyle masaüstü uygulamaları ve AirMirror özelliğini yayınladı. Kullanıcıların Android cihazlarını Windows, Mac bilgisayarından kontrol etmesini sağlayan uygulama ile birlikte gelen AirMirror özelliği, Android kullanıcılarının telefonlarına yüklü olan WhatsApp, Line, WeChat, Kakao ve diğer herhangi bir uygulamayı bilgisayarlarından kullanmalarına izin veriyor.

AirDroid'in masaüstü kullanıcıları, Android telefonlarına gelen çağrı, SMS, bildirimlerini görmek, fotoğraf, müzik, video dahil olmak üzere dosya transfer etmek, telefon kameralarını kullanmak, URL'leri açmak gibi birçok fonksiyonu bilgisayarlarından kontrol edebiliyor. Uygulamanın ücretsiz versiyonunda belirli bir veri sınırlaması bulunuyor, aylık 2 dolarlık premium üyelikle kullanıcılar uygulamayı sınırsız kullanabiliyor.

Sand Studio tarafından geliştirilen AirDroid'in AirMirror özelliğinin şu anda yalnızca yerleşik Android cihazlarıyla çalıştığı belirtiliyor. Studio, uygulamanın dünyadaki bütün Android cihazlarda kurulu olarak gelmesi için çalıştıklarını belirtiyor.

Aşağıda özelliğin tanıtıcı videosunu görebilirsiniz. AirDroid mobil uygulamasını indirmek isterseniz burada, Mac ve PC uygulamaları da kendi sitesinde.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.