Dünyanın en küçük drone'u SKEYE Nano Drone satışa çıktı

Dünyanın en küçük drone'u olarak kabul edilen, "quad-copter" olarak anılan 4 pervaneli minik drone satışa çıktı
Dünyanın en küçük drone'u SKEYE Nano Drone satışa çıktı

skeye-nano-droneDünyanın en küçük drone'u olarak kabul edilen, "quad-copter" olarak anılan 4 pervaneli minik drone, yurtdışında alışveriş çılgınlığının başlayacağı noel döneminin hemen öncesinde satışa çıktı ve ön sipariş toplamaya başladı.

Paketin içinde, uçmaya hazır bir teknoloji olarak gelen, 4 cm. x 4 cm.'lik minik boyutları ile avuçiçi kadar bir büyüklükte olan drone SKEYE bir uzaktan kumanda ile yönetiliyor. Üzerinde gece uçuşları için minik LED ışıklar da bulunan SKEYE Nano Drone, uzaktan kumandası ile 6 farklı eksende yönetilebiliyor.

Ufak boyutları ile her alanda kullanılabilen SKEYE Nano Drone farklı hassaslık seviyelerini de destekliyor. Bu minik drone'u basit, orta ve uzman olmak üzere üç farklı seviyede uçurabiliyorsunuz. Kısacası öğrenmesi kolay, ustalaşması zor bir deneyim sizi bekliyor diyebiliriz.

Ufak boyutları ve sempatik görünümün yanı sıra, uygun fiyatı ile de dikkatleri çeken SKEYE Nano Drone, noel dönemi öncesinde sipariş toplamak için 59 dolar yerine, 34.99$ gibi uygun olduğunu söyleyebileceğimiz bir fiyat ile ortaya çıktı.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.