Conversion Summit [canlı yayın sona erdi]
Etkinlikler

Conversion Summit [canlı yayın sona erdi]

E-ticaret siteleri için müşteri dönüşümüne odaklanan Conversion Summit için beklenen an geldi. HAK Systems ve Webrazzi'nin ortak düzenlediğimiz etkinlik Webrazzi kurucusu Arda Kutsal ve HAK Systems kurucusu Erol Yöndem tarafından yapılacak açılış konuşmasıyla başladı.

Alanında uzman 25 konuşmacı sahne alacağı Conversion Summit'te müşteri dönüşümünde çok konuşulanlar, bilinmeyenler ve merak edilenler masaya yatırılacak. Ana salonda önemli konuşmacılar sahne alırken 2. salondaki çalıştaylarda yüzde 9’a kadar dönüşüm vaadeden örnekler sergilenecek.

Webrazzi Summit 2014'e de katılan André Morys'in de yer aldığı etkinlikte Enuygun.com kurucusu ve CEO’su Çağlar Erol, Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Didem Dinçer Başer ve Markafoni CEO’su İlker Baydar da konuşmacılarla tecrübelerini paylaşacak.

Etkinlik programına göz atarak canlı yayını takip edebileceğiniz gibi gün içinde paylaşacağımız yazılara da göz atabilirsiniz.

Yorumlar (1)
  1. İş_Analisti_83 İş_Analisti_83

    Merhaba, aynı sektörün bir çalışanı olarak Sayın Ozan Bey'in faydalı görüşlerinden etkilendiğimi belirtmek istiyorum. Hurriyet gazetesinin başarısının ardında böyle profesyonel bir kadronun olmasına şaşırmamalı.