DevFest İstanbul’14 etkinliği için yüzlerce yazılımcı 6 Aralık’ta bir araya geliyor
Arama
Etkinlikler

DevFest İstanbul’14 etkinliği için yüzlerce yazılımcı 6 Aralık’ta bir araya geliyor

gdg-devfest-istanbul-14-poster

devfest-istanbul

Geçen sene 1500’ün üzerinde kişinin katıldığı DevFest İstanbul etkinliğinin 2014 ayağı 6 Aralık’ta, Bağlarbaşı Kültür Merkezi’nde düzenleniyor.

Katılımın ücretsiz olduğu etkinlik; hem mobil ve web teknoloji ile arayüz tasarlamak ve kullanılabilirlik gibi konularda çok sayıda oturum hem de çeşitli konulardaki atölye çalışmalarına ev sahipliği yapacak. Katılımcıların bizzat kod yazarak konu hakkında fikir sahibi olabileceği atölyeler arasında en çok dikkat çeken ise velilerin çocukları ile Minecraft oyununu hackleme’yi öğreneceği, ‘Minecraft hacking’ atölyesi.

Yazılım dünyasından yerli ve yabancı çok sayıda konuğu ağırlayacak olan etkinlikte ayrıca fuar alanındaki stand ve atölyeler de dikkatleri çekeceğe benziyor. Google ve Turkcell sponsorluğunda düzenlenen etkinliğe şimdiden 1600’den fazla kişinin kayıt yaptırdığını da belirtelim.

Etkinliğe katılmak için ücretsiz olarak kaydınızı yapabilir, merak ettiğiniz diğer tüm detaylara ise devfesttr.com’dan ulaşabilirsiniz.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (3)
 1. Şaban Akkaya dedi ki:

  Özgür web günleri ile aynı tarihte olması ne kadar saçma….

  1. Mert dedi ki:

   Nesi sacma 🙂 Devfest tarihi ozgur web gunlerinden cok daha once aciklandi…

 2. kaanmamikoglu dedi ki:

  Artik Istanbul’da bir hafta sonu icin tercih yapilabilecek sayida etkinlik olmasi cok saglikli bir gelisme. Yine de sacma buluyorsaniz Devfest’in tarihi 1,5 ay once aciklanmis 🙂

Bir Yorum Yazın