Kariyer.net kurumların kendi sayfalarından ilan verebildikleri İK Sayfam'ın lansmanını yaptı
Etkinlikler

Kariyer.net kurumların kendi sayfalarından ilan verebildikleri İK Sayfam'ın lansmanını yaptı

Kariyer.net küçük ve orta ölçekli şirketleri hedefleyen yeni hizmeti ik-sayfam.net'i Webrazzi Summit 2014'te tanıttı. Kariyer.net CEO'su Yusuf Azoz'un kariyer ilanları konusunda bariyerleri düşürmek amacıyla kurulduğunu söylediği ik-sayfam.net'in ücretsiz olması ve kullanım kolaylığı sunması hizmeti daha fazla kurum için erişilebilir hale getirecek.

Kurumlar, ücretsiz olarak üye olabildikleri ik-sayfam.net'i kendi kurumsal sayfalarına kolayca entegre edebiliyor ve doğrudan kendi sayfalarından ilan vermeye ve başvuru almaya başlayabiliyor. Kariyer.net altyapısını kullanan ik-sayfam.net tasarımı kurumların kendi web sayfalarına göre özelleştirilebiliyor.

Bununla birlikte yeni bir yatırımın arefesinde olduklarını söyleyen CEO Yusuf Azoz, Kariyer.net'in üçüncü yatırımını yakında açıklayacaklarını da söyledi.

İncelemek isterseniz ik-sayfam.net burada.

Yorumlar (1)
  1. İnşaat Mühendisi İnşaat Mühendisi

    İnşaat mühendisiyim. "Bana Uygun İlanlar" kısmında market yöneticisi ilanını ya da sinyalizasyon sistemi yöneticisi gibi ilanlar getiriyor. Ayrıca arayüzü çok ama çok kötü. Ne diyeyim...Sitenizde yer bulmuş...