Instagram çöktü! [Güncellendi]
Arama
Dijital

Instagram çöktü! [Güncellendi]

instagram-logoInstagram çöktü, Türkiye dahil olmak üzere dünyanın farklı bölgelerinden hızla artan sayıda  kullanıcı “Instagram çöktü” ve “Instagram is down” tweet’leriyle erişim sorunu raporluyor.

Teknik sorun Instagram tarafından da doğrulandı. Şirket Twitter hesabından teknik bir sorun yaşadığını bildirdi. Sorunun detayıyla ilgili bir bilgi paylaşılmazken, akıllara Instagram’ın 2 gün önce yayına aldığı Hyperlapse uygulamasından dolayı video paylaşım sayısının hızla artması sebebiyle bir sorun olabileceği geliyor.

Güncelleme: Yaklaşık 2 saat süren bir kesintinin ardından Instagram, normale döndü. Teknik sorun tweet’ini hesabından silen Instagram bu şekilde sorunun giderildiğini haber verdi. Instagram’a şu anda webden ve mobilden erişimde bir sorun yok. 

Yorumları GösterYorumlar Gizle (3)
  1. Atakan dedi ki:

    Baştan sonra yazılımını değiştirsinler cok agır zaten

  2. Semih Tandır dedi ki:

    instagrama ttnet wireless’tan giremediğim için çöktüğünü bile anlayamamşım. 🙂 Son 2 gündür özellikle yurt dışı sunuculara erişmekte sıkıntı yaşıyorum. Ah şu ttnet…

  3. Kys dedi ki:

    ya bu büyük internet siteleri veya mobil uygulamalarda hiç mi kesinti olmayacak yani? olabilir bi anlık çöktü diye haber yapmanıza gerek yoktu duyanda günlerdir erişilemiyor sanacak.

Bir Yorum Yazın