ODTÜ Halıcı Yazılımevi Kuluçka Programı yeni dönem girişimlerini arıyor
Genel

ODTÜ Halıcı Yazılımevi Kuluçka Programı yeni dönem girişimlerini arıyor

Üniversite sanayi işbirliğinin başarılı bir örneği olan ODTÜ-Halıcı Yazılımevi’nde yeni dönemde kabul edeceği girişimlerini arıyor. ODTÜ Teknokent ve Halıcı Bilgi İşlem A.Ş. işbirliğiyle kurulan ODTÜ-Halıcı Yazılımevi Kuluçka Programı'nın kapıları yenilikçi yazılım ve teknoloji tabanlı tüm yeni girişimlere açık.

Teknolojiyi gelişimin anahtarı olarak kullanan genç girişimcileri başvuru yapmaya davet eden yazılımevi, portföyüne kabul ettiği girişimcilere bir yıl boyunca eğitim ve danışmanlık hizmeti, mali ve hukuki konularda yönlendirmeler, tanıtım ve pazarlama destekleri ile ofis altyapısı sağlıyor.

Teknoloji tabanlı iş fikrine/fikirlerine sahip olan bireylerin, ekiplerin ve 3 yaşından genç şirketlerin 30 Eylül'e kadar başvurabileceği programın ODTÜ Kampüsü'nün içinde yürütültüğünün altını çizmek ve bunun önemini vurgulamak istiyorum.

Eğer halen başvurmadıysanız bilgi ve başvuru için odtuteknokent.kulucka.halici.com.tr adresini hemen ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

ODTÜ-Halıcı Yazılımevi Kuluçka Merkezi'nin portfolyösünde şu anda countify.coadonissyazilim.com ve pixedus.com yer alıyor.

Yorumlar (6)
 1. Berkay Unal Berkay Unal

  Ufak bir ayrıntıda belirtmek lazım burada. Kuluçka programı dahil olmanız durumunda girişiminizin %20! gibi büyük bir hisse payını merkeze devrediyorsunuz.

  1. Ezgi Karaşin Ezgi Karaşin

   Bu yıl değişikliğe gidilerek, pay düşürülmüştür.

   Bilginize.

 2. Ezgi Karaşin Ezgi Karaşin

  Merhaba,

  Hisse payı güncellenmiştir.

  Bilginize.

 3. Imkanlarini inceledim. Verdiklerinin karsiliginda aldiklari (%10 hisse + gelirlerin %10'u, suresiz) bence cok fazla.

 4. Ankara'daysanız buraya başvuracağınıza Tobb Etü Garaj'a başvurun, 100 mbps internet up, down, ücretsiz ulaşım, servis, kampüs içinde çalışma ortamı derken bir de hissenizin hepsi sizde olsun.

 5. Karadmin Karadmin

  onca elemeden gececeksin bi masa bi sandalye icin %10'unu vereceksin isin. evde anamin sicak yemegini yerim daha iyi :) en azindan 20-30 bin lira tohum yatirimi yapar insan. bide sozde cok zeki insanlar bunlar.