ODTÜ Halıcı Yazılımevi Kuluçka Programı yeni dönem girişimlerini arıyor

ODTÜ Halıcı Yazılımevi Kuluçka Programı yeni dönem girişimlerini arıyor

Üniversite sanayi işbirliğinin başarılı bir örneği olan ODTÜ-Halıcı Yazılımevi’nde yeni dönemde kabul edeceği girişimlerini arıyor. ODTÜ Teknokent ve Halıcı Bilgi İşlem A.Ş. işbirliğiyle kurulan ODTÜ-Halıcı Yazılımevi Kuluçka Programı'nın kapıları yenilikçi yazılım ve teknoloji tabanlı tüm yeni girişimlere açık.

Teknolojiyi gelişimin anahtarı olarak kullanan genç girişimcileri başvuru yapmaya davet eden yazılımevi, portföyüne kabul ettiği girişimcilere bir yıl boyunca eğitim ve danışmanlık hizmeti, mali ve hukuki konularda yönlendirmeler, tanıtım ve pazarlama destekleri ile ofis altyapısı sağlıyor.

Teknoloji tabanlı iş fikrine/fikirlerine sahip olan bireylerin, ekiplerin ve 3 yaşından genç şirketlerin 30 Eylül'e kadar başvurabileceği programın ODTÜ Kampüsü'nün içinde yürütültüğünün altını çizmek ve bunun önemini vurgulamak istiyorum.

Eğer halen başvurmadıysanız bilgi ve başvuru için odtuteknokent.kulucka.halici.com.tr adresini hemen ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

ODTÜ-Halıcı Yazılımevi Kuluçka Merkezi'nin portfolyösünde şu anda countify.coadonissyazilim.com ve pixedus.com yer alıyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.