Kadınların erkek hizmetli tutabilecekleri girişim: ManServants

Kadınların erkek hizmetli tutabilecekleri girişim: ManServants

Pek alışık olmadığımız tarzda girişim örneklerinden biri olan ManServants, San Francisco'da hizmet vermeye başlamaya hazırlanıyor. Hedef kitlesinde genellikle kadınların bulunduğu girişimde kadınlar, işlerine koşturacak erkek hizmetlileri bu site aracılığıyla kiralayabiliyorlar.

Girişimin arkasında, ajansta çalışan iki metin yazarı bulunuyor. Reklam ajansı AKQA'da çalışan kurucu ortak Dalal Khajah çok sıkı ve titiz bir eğitim süreçleri olduğunu dile getiriyor. Bu noktada altını çizmek gerekiyor ki, bu bir eskort servisi değil. Kiralanan kişiler sadece hizmet odaklı kullanılıyor, kadın patronlar hizmetindeki kişilerden her 15 dakikada bir kendilerine iltifat etmesini ya da bardaklarını doldurmalarını isteyebiliyorlar. Bu kişiler yakın koruma olarak kullanılabiliyor veya sadece şemsiye tutmakla görevlendirilebiliyorlar.

ManServants şimdilik beta aşamasında kısıtlı şekilde hizmet veriyor. Sonbahar aylarında herkese açılacak girişimde çalışmak isteyen erkekler de başvuruda bulunabiliyorlar. Bu arada iki ajans çalışanı, kurdukları girişim için ajanstaki çevreleri sayesinde oldukça profesyonel bir video çekmişler. Görenlerin çoğu zaman bir parodi videosu olduğunu düşünmesine sebep olduğunu dile getiren kurucu ortaklar, girişimin gerçek bir girişim olduğunu anlatmaya çalışıyorlar.

Kadınların kendini şımartmak istediklerinde veya bekarlığa veda partilerinde kullanılabilecekleri şekilde hizmet verecek girişimin başarısı yakın gelecekte belli olacak. Girişimin ilginç tanıtım videosunu şuradan izleyebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.