Girişim Ofisleri'nde bu hafta Hızlıal.com'un ofisini ziyaret ettik
Webrazzi TV

Girişim Ofisleri'nde bu hafta Hızlıal.com'un ofisini ziyaret ettik

Girişim Ofisleri’nde bu hafta ÜmitHızlıal.com'u ziyaret ediyor. Şirketin Genel Müdürü Kaan Dönmez tasarımı yenilenen Hızlıal'ın yeniliklerini ve yeni taşındıkları ofisi anlatıyor. Tasarım ve ofisin haricinde Kaan Dönmez; e-ticaret sitesinin tedarikçi sayısından ürün sayısına Hızlıal.com'un bilgilerini detaylandırırken büyüme odağında neler yaptıklarını anlatıyor.

Hızlıal.com'u  merak edenler bu bölümü kaçırmayın, WebrazziTV‘de 70′in üzerinde bölümünü yayınladığımız Girişim Ofisleri’nin tüm bölümlerine de buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (24)
 1. Çok tekdüze ve sıkıcı bir ofis. Ofisin ruhu olmadıktan sonra yanmaz halı olmuş ne fark eder.

  1. Emre bey nereden biliyorsunuz? Bu çekim çok önceden yapılmış bir çekimdir büyük ihtimal tv reklamları zamanında yapıldı o yoğunluğu düşünür müsünüz? Ve kamera olduğu için insanlar genellikle daha sus pus olur.

  2. Oğulcan Girginç Oğulcan Girginç

   Katılıyorum ama yeni taşınmışlar ofislerine. Bir kaç ay sonra daha keyifli bir ortama dönüşebilir. :)

  3. Emre bey Hızlıal.com ortamını Sahibinden.com ortamıyla kıyaslıyor sanırım. O yüzden öyle bir yorum yapmış. :D Ama Oğulcan haklı Emre.

 2. Ofise yatırım yaptık diyorsunuz da bildiginiz sıradan ofis bu en ufak farklı birşey yok sanırım Kaan bey yatırımı odasına yapmış heralde :)

 3. Hizlial'ın çok uzun ve güzel bir yolu var. Bol şans.

 4. Mert Bulan Mert Bulan

  Emre'ye katılıyorum. Ofis ruhu yok. Sanki bir kamu dairesiymiş havası var. Bunun yanında genel müdürün odasının bir departmanın kapladığı alan kadar olması oldukça şaşırtıcı.

 5. son derece düzgün bir ofis, GM de çok düzgün birine benziyor

 6. Myfelonanıl Myfelonanıl

  Kara Düzen Dizayn edilmiş bir beton parçaşı .. biraz daha renkli ve ferah dizan edilip verirmliligi arttırılabilirdi.. ama alt yapısı sağlam ve ileriye gören bir şirket

 7. Yemeksepeti, sahibinden.com, dugun.com ofisleri gercekten çok güzeldi. Hızlıal ofisi bana da sıkıcı geldi.

 8. 2007 yılında açılmış bir şirket nasıl giriş ofisi oluyor?

 9. Tekno78 Tekno78

  Ben şahsen beğendim ofisi biraz daha eğlenceli olabilir ama sonuçta orada iş yapılıyor ve o işte bence gayet mantıklı bir sistemle yürüyor bende bir e-ticaret sitesi kurucusuyum ve ofisi ve sistemini gayet beğendim.

 10. Bulent P. Bulent P.

  "Maalesef ki insanız", "sabahın körü" .. O güzel odaya yakışmamış..

  1. Muhammet Ünal Muhammet Ünal

   Ben GM'i samimi buldum. Bazı söylemleri var fakat eleştiri biraz ağır olmuş yabancı girişimciler böyle konuşsa aaa adamlar rahat çok takmamak lazım tarzında bir bakış açımız oluyorken bizimkiler çok elit olmalı söylediği herşeye dikkat etmeli diye düşünüyoruz sanki.

   Detaylarda bir çok şey yapılmış olabilir ama standart ofisten farksız buldum.

  2. Yazarbk Yazarbk

   Bende aynı cümlelere takıldım. Bunlar hem insana hem şirkete değer veren sözler değil, sadece şirkete değer veren sözler. Yani "elimde olsa herkesi günün 24 saati çalıştırırım ama maalesef ki insanız ve çalıştıramıyoruz" anlamına geliyor.

   Bununla beraber Kaan bey, ofisine yaptığı yatırımın yarısını oradaki çalışanların iş yerinden keyif almasını sağlayacak aktivitelere yatırsaydı çok daha güzel bir ofis olurdu. Yanmaz halıyla övünüleceğine çalışanların mutluluğu ve iş yerinde güzel bir çalışma ortamı sağlamayla övünmesi gerekirdi.

   Hal böyle olunca oradaki çalışanların hiç birinin mutlu olduğuna ve işlerini severek yaptıklarına inanmıyorum.

 11. Peki personelin güvenliği için yanmaz halıyı düşünmeniz hoşuma gitti peki personelin sigortaları halen asgari ücretten mi yatırılıyor acaba? Merak ettim de...

  1. Ali Şakir (@fakevalidation) Ali Şakir (@fakevalidation)

   bence gold, hızlı al, sabalpazar gibi aynı grup şirketleri yatırım ofisi olarak değerlendirilmemeli.

   Zaten yılların bilgisayar parçası satan grubu bu. yukarıda ki sgk yorumuna ek olarak işe girerken verilen sözde vaatlerin gerçekte olmadığıda bir gerçek. Madem yatırım ofisi olarak çıkıp kendinizi tanıyorsunuz, o zaman olumsuz yönlerin söylenmesine de kulak tıkamazsınız?

  2. Çok doğru bir noktayı gündeme getirmişsiniz. Arkadaşlarımızdan öğrendiğimize göre gerek Gold Bilgisayar, gerekse yatırımı olan Hızlı Al, tüm çalışanlarını bordroda düşük ücretten gösterip hala elden para veren şirketler. Onyıllardır süren bu garabet aslında hükümetlerin bir ayıbıdır tabi, kayıtdışını özendiren uygulamalar maalesef hala devam edip her sektörde haksız rekabete ve çalışanların ve vergi ödeyenlerin zarar görmesine neden oluyor.

 12. Halit Yazıcı Halit Yazıcı

  Girişim Ofislerini her perşembe zevkle takip ediyoruz. Ancak alışveriş ya da ticari sitelerin ofislerinden çok doğrudan satış yapmayan haber, yazılım, zaytung gibi siteler ..vs. sitelerin ofislerine de yer verilebilir mi acaba. Çünkü alışveriş sitelerinin ofisleri pek ilgi çekici değil. Hepsi aynı işte. İnternet ile ilgili yönleri de belki işlerinin % 5'i kadar. Ama Mesela shiftdelete'nin sporx'in mynet'in bölümleri çok ilgimi çekmişti. Yine de çok teşekkür ederiz. Keşke hatada 1 günden fazla olsa. Ümit Bey de çok profesyonel ve başarılı.

 13. videolar neden çok geç yükleniyor acaba

 14. bide teknoseyirin ofisini gezin bence onu merak ediyorum :)

 15. onedio ofisini ziyaret edin :)

 16. Çağlar Cayvarli Çağlar Cayvarli

  2007 yılında açılmış bir şirket nasıl giriş ofisi oluyor?

 17. Google play deki siteleri sadece 2 yıldız. Berbat ve çalışmayan bir uygulama. Bu altyapıyla zor.

Webrazzi Kariyer
Bütün Pozisyonlar
Webrazzi Etkinlikleri