Girişim Ofisleri’nde bu hafta Hızlıal.com’un ofisini ziyaret ettik
Arama
Webrazzi TV

Girişim Ofisleri’nde bu hafta Hızlıal.com’un ofisini ziyaret ettik

Girişim Ofisleri’nde bu hafta ÜmitHızlıal.com‘u ziyaret ediyor. Şirketin Genel Müdürü Kaan Dönmez tasarımı yenilenen Hızlıal’ın yeniliklerini ve yeni taşındıkları ofisi anlatıyor. Tasarım ve ofisin haricinde Kaan Dönmez; e-ticaret sitesinin tedarikçi sayısından ürün sayısına Hızlıal.com’un bilgilerini detaylandırırken büyüme odağında neler yaptıklarını anlatıyor.

Hızlıal.com’u  merak edenler bu bölümü kaçırmayın, WebrazziTV‘de 70′in üzerinde bölümünü yayınladığımız Girişim Ofisleri’nin tüm bölümlerine de buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (24)
 1. Emre dedi ki:

  Çok tekdüze ve sıkıcı bir ofis. Ofisin ruhu olmadıktan sonra yanmaz halı olmuş ne fark eder.

  1. Güven dedi ki:

   Emre bey nereden biliyorsunuz? Bu çekim çok önceden yapılmış bir çekimdir büyük ihtimal tv reklamları zamanında yapıldı o yoğunluğu düşünür müsünüz? Ve kamera olduğu için insanlar genellikle daha sus pus olur.

  2. Katılıyorum ama yeni taşınmışlar ofislerine. Bir kaç ay sonra daha keyifli bir ortama dönüşebilir. 🙂

  3. Can dedi ki:

   Emre bey Hızlıal.com ortamını Sahibinden.com ortamıyla kıyaslıyor sanırım. O yüzden öyle bir yorum yapmış. 😀 Ama Oğulcan haklı Emre.

 2. Selim dedi ki:

  Ofise yatırım yaptık diyorsunuz da bildiginiz sıradan ofis bu en ufak farklı birşey yok sanırım Kaan bey yatırımı odasına yapmış heralde 🙂

 3. Mehmet dedi ki:

  Hizlial’ın çok uzun ve güzel bir yolu var. Bol şans.

 4. Mert Bulan dedi ki:

  Emre’ye katılıyorum. Ofis ruhu yok. Sanki bir kamu dairesiymiş havası var. Bunun yanında genel müdürün odasının bir departmanın kapladığı alan kadar olması oldukça şaşırtıcı.

 5. Mustafa Ekim dedi ki:

  son derece düzgün bir ofis, GM de çok düzgün birine benziyor

 6. myfelonanıl dedi ki:

  Kara Düzen Dizayn edilmiş bir beton parçaşı .. biraz daha renkli ve ferah dizan edilip verirmliligi arttırılabilirdi.. ama alt yapısı sağlam ve ileriye gören bir şirket

 7. Berna dedi ki:

  Yemeksepeti, sahibinden.com, dugun.com ofisleri gercekten çok güzeldi. Hızlıal ofisi bana da sıkıcı geldi.

 8. serkan dedi ki:

  2007 yılında açılmış bir şirket nasıl giriş ofisi oluyor?

 9. Tekno78 dedi ki:

  Ben şahsen beğendim ofisi biraz daha eğlenceli olabilir ama sonuçta orada iş yapılıyor ve o işte bence gayet mantıklı bir sistemle yürüyor bende bir e-ticaret sitesi kurucusuyum ve ofisi ve sistemini gayet beğendim.

 10. Bulent P. dedi ki:

  “Maalesef ki insanız”, “sabahın körü” .. O güzel odaya yakışmamış..

  1. Muhammet ÜNAL dedi ki:

   Ben GM’i samimi buldum. Bazı söylemleri var fakat eleştiri biraz ağır olmuş yabancı girişimciler böyle konuşsa aaa adamlar rahat çok takmamak lazım tarzında bir bakış açımız oluyorken bizimkiler çok elit olmalı söylediği herşeye dikkat etmeli diye düşünüyoruz sanki.

   Detaylarda bir çok şey yapılmış olabilir ama standart ofisten farksız buldum.

  2. yazarBK dedi ki:

   Bende aynı cümlelere takıldım. Bunlar hem insana hem şirkete değer veren sözler değil, sadece şirkete değer veren sözler. Yani “elimde olsa herkesi günün 24 saati çalıştırırım ama maalesef ki insanız ve çalıştıramıyoruz” anlamına geliyor.

   Bununla beraber Kaan bey, ofisine yaptığı yatırımın yarısını oradaki çalışanların iş yerinden keyif almasını sağlayacak aktivitelere yatırsaydı çok daha güzel bir ofis olurdu. Yanmaz halıyla övünüleceğine çalışanların mutluluğu ve iş yerinde güzel bir çalışma ortamı sağlamayla övünmesi gerekirdi.

   Hal böyle olunca oradaki çalışanların hiç birinin mutlu olduğuna ve işlerini severek yaptıklarına inanmıyorum.

 11. Hakan dedi ki:

  Peki personelin güvenliği için yanmaz halıyı düşünmeniz hoşuma gitti peki personelin sigortaları halen asgari ücretten mi yatırılıyor acaba? Merak ettim de…

  1. bence gold, hızlı al, sabalpazar gibi aynı grup şirketleri yatırım ofisi olarak değerlendirilmemeli.
   Zaten yılların bilgisayar parçası satan grubu bu. yukarıda ki sgk yorumuna ek olarak işe girerken verilen sözde vaatlerin gerçekte olmadığıda bir gerçek. Madem yatırım ofisi olarak çıkıp kendinizi tanıyorsunuz, o zaman olumsuz yönlerin söylenmesine de kulak tıkamazsınız?

  2. Onur dedi ki:

   Çok doğru bir noktayı gündeme getirmişsiniz. Arkadaşlarımızdan öğrendiğimize göre gerek Gold Bilgisayar, gerekse yatırımı olan Hızlı Al, tüm çalışanlarını bordroda düşük ücretten gösterip hala elden para veren şirketler. Onyıllardır süren bu garabet aslında hükümetlerin bir ayıbıdır tabi, kayıtdışını özendiren uygulamalar maalesef hala devam edip her sektörde haksız rekabete ve çalışanların ve vergi ödeyenlerin zarar görmesine neden oluyor.

 12. Halit Yazıcı dedi ki:

  Girişim Ofislerini her perşembe zevkle takip ediyoruz. Ancak alışveriş ya da ticari sitelerin ofislerinden çok doğrudan satış yapmayan haber, yazılım, zaytung gibi siteler ..vs. sitelerin ofislerine de yer verilebilir mi acaba. Çünkü alışveriş sitelerinin ofisleri pek ilgi çekici değil. Hepsi aynı işte. İnternet ile ilgili yönleri de belki işlerinin % 5’i kadar. Ama Mesela shiftdelete’nin sporx’in mynet’in bölümleri çok ilgimi çekmişti. Yine de çok teşekkür ederiz. Keşke hatada 1 günden fazla olsa. Ümit Bey de çok profesyonel ve başarılı.

 13. yahya dedi ki:

  videolar neden çok geç yükleniyor acaba

 14. salih dedi ki:

  bide teknoseyirin ofisini gezin bence onu merak ediyorum 🙂

 15. Can dedi ki:

  onedio ofisini ziyaret edin 🙂

 16. 2007 yılında açılmış bir şirket nasıl giriş ofisi oluyor?

 17. Fethi dedi ki:

  Google play deki siteleri sadece 2 yıldız. Berbat ve çalışmayan bir uygulama. Bu altyapıyla zor.

Bir Yorum Yazın