Girişim Ofisleri’nde bu hafta Dugun.com’un ofisini ziyaret ettik
Webrazzi TV

Girişim Ofisleri’nde bu hafta Dugun.com’un ofisini ziyaret ettik

Girişim Ofisleri’nin bu haftaki bölümünde Ümit, Düğün.com‘un ofisini ziyaret ediyor. Galata'da ferah ofisiyle dikkat çeken Düğün.com'u Emek Kırbıyık ile gezen Ümit sadece ofisi görmekle kalmıyor ayrıca sitenin kuruluşundan şimdiye kadar geçen sürecini de dinlemiş oluyor.

Top çevirmeyle takım çalışmasına dair güzel bir örnek gösteren Düğün.com'da Ümit ne yazık ki başarısız oluyor :) Eğlenceli videoyu kaçırmamınızı tavsiye ederiz.

WebrazziTV‘de 70′in üzerinde bölümünü yayınladığımız Girişim Ofisleri’nin tüm bölümlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (8)
 1. Emre beyin heyecanlı bir şekilde anlatmasına bayıldım. :)

 2. İnşallah bize de nasip olur böyle ofis kurmak, böyle çalışma arkadaşlarına sahip olmak

 3. Dugun.com domaini süper bir isim dir.

 4. Natali Yesilbahar Natali Yesilbahar

  Girişimini böyle keyif ve heyecanla anlatan girişimci görmek, harika. Hem ekip, hem iş güzel; böylece gördük ofiste güzelmiş :) Başarılar!

 5. Aynı gün içerisinde hem gazete röportajları hem de webrazzi ücretli tanıtım ile firma hakkında detaylı bilgiye sahip olmuş olduk.

  Güzel bir ekip harika bir iş. Başarılarınızın devamını dilerim.

  1. Volkan Küçük Volkan Küçük

   Gerçekten bu yorumlardan gına geldi, sanki webrazzi özel değilde "devlet haber sitesi". Ben şahsen haberin yayınlanma sürecini hiç önemsemiyorum, bu tarz haberleri ve videoları görmek çok yararlı oluyor. Bence webrazzi yapabileceği en güzel yayın sürecini yapıyor. Türkiye gibi bir ülkede özel bir teknoloji sitesinin yapabileceği en güzel şeyleri yapıyor. Ekibe teşekkürler.

  2. Çince Çeviri Çince Çeviri

   Ücretli tanıtım yapılmasının ne sakıncası var ki? Webrazzi sağdan soldan dandik siteleri tanıtmıyor ki, tanıttıklarının hepsi de güzel işler. Ücretli yada ücretsiz olsun bana göre farketmez.

 6. Mehmet Toktaş Mehmet Toktaş

  Beats kulaklıkların logosunun çakmasını kullanan bir firma böyle biz süperiz gibi takılması çok komik. Sıfır yaratıcılıkla böyle güzel bir fikri ilerletemeden bence yok olacaklar.