Girişim Ofisleri’nde bu hafta ContactPlus’ın ofisini ziyaret ettik
Webrazzi TV

Girişim Ofisleri’nde bu hafta ContactPlus’ın ofisini ziyaret ettik

Girişim Ofisleri - ContactPlusGirişim Ofisleri’nde Türkiye’nin internet ekosisteminin farklı alanlarında yer alan firmaları sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Bu hafta portföyünde pek çok internet firması bulunan Türkiye’nin köklü halkla ilişkiler ajanslarından ContactPlus’ın misafiri olduk.

ContactPlus’ın Emirgan’daki 4 katlı binasını bize firmanın kurucusu Orkide Gökhan gezirdi. Orkide Hanım’dan hem önümüzdeki aylarda 10. yaşını kutlamaya hazırlanan ContactPlus, hem de iş süreçleri hakkında bilgi alma fırsatımız oldu. Yolculuğumuz sırasında firmanın ilk dönemlerinde Yemeksepeti’nin kurucuları tarafından hediye edilen sevimli Coffee’yle de tanıştık.

Bugüne kadar yayınlanmış tüm Girişim Ofisleri bölümlerini şu adresten izleyebilirsiniz. Webrazzi TV’nin diğer tüm programlarını ise burada bulabilirsiniz.

Yorumlar (10)
 1. orkide hanım sitesini yenilemeli bence bir an önce http://www.contactplus.com.tr/ :)

 2. Ahmet Yıldız Ahmet Yıldız

  Biz bir italyan ailesi kısmı bomba olmuş!

 3. Mehmet Aktaş Mehmet Aktaş

  Bence ilk önce şu template ve çok kötü site yenilenmeli...

 4. Seçkin Seçkin

  Sektördeki diğer PR şirketlerine oranla daha anlayışlı, samimi çalışanlardan oluşan bir firmadır.

 5. Japon Karakteri Şirket sahibine dönüştüren arkadaşın ya gözleri kör yada şirket sahibini hiç görmedi mi, nasıl dönüştürme o yahu.

 6. Emre Üstüner Emre Üstüner

  Orkide hanım ve Barlas bey konularında uzman ve yardım sever profesyonellerdir. Bize sağladıkları katkılardan dolayı kendilerine ve süper ekibine teşekkür ederim.

 7. Bu siteyi hergün ziyaret ediyorum girişim ofisleri videolarını sabırsızlıkla bekliyorum daha çok ofis bekliyoruz. Birde yaz sezonunda verdiğiniz ara çok uzun sürüor lütfen yayına devam edin.

 8. Kılınç Orhan Erdemir Kılınç Orhan Erdemir

  Müşterisi olduğum için demiyorum ama tek kelimeyle tanıdığım ve çalıştığım en özverili, en hedef odaklı, en cana yakın iletişim ajansıdır Contact Plus. A'dan Z'ye.

 9. Bence iyi bir röportaj olmuş

 10. Güzel yorumlarınız için çok teşekkürler, japon karakter konusunda da haklısınız sanırım on yıl önce benziyordum eh yaşlılık:)

  Site üzerinde çalışıyoruz en yakın zamanda yeni site yayında olacak 10'cu yıl şerefine.

  Sevgiler Orkide