Gelen kutunuzu iş listenize çeviren girişim: Zinbox

Gelen kutunuzu iş listenize çeviren girişim: Zinbox

Yapılan araştırmalara göre dünya genelinde gönderilen e-posta sayısı tam 182 milyar adet. Neredeyse hepimiz, dolup taşan gelen kutularımızdan şikayetçiyiz. Hayattaki en büyük mutluluklarımızdan birisi de gelen kutumuzdaki tüm e-postaların okunmuş, hatta cevaplanmış olması.

Zinbox, bu durumu keşfetmiş çünkü gelen kutusunu yönetmek ciddi bir iş. Hatta gelen e-posta, aslında yapılması gereken bir işi içinde barındırıyor. Bu yüzden adını 'Zero Inbox'dan esinlenerek alan Zinbox, gelen kutunuzu bir iş listesine çevirerek, e-postalarınızı okumanız ve yönetmeniz için size önemli bir araç olarak sunuluyor. 

Şu anda halen beta sürümünde olan Zinbox, özellikle vaat ettiği kullanımı kolaylaştırmayla ön plana çıkıyor. Gelen kutunuzu bir to-do listesine çeviren Zinbox'da, gündeminizdeki e-postaları takip etmeniz çok daha kolay hale geliyor.

zinbox-mail

2 yıl önce ortak bir çalışma alanında tanışmış olacak kurucu ortaklar Peter Gyorffy ve Istvan Vince tarafından kurulan Zinbox, yaşanan sorunları çözmeye odaklanmış. Girişim, Startup Weekend Budapeşte'ye katılmış ve orada girişimler arasında ikinci sırayı almayı başarmışlar.

Şimdilik sadece Gmail ile eşleşerek çalışan Zinbox, aslında bir  e-posta istemcisi ve e-posta aracı olarak da kullanılıyor. Kısacası e-postalarınızı bu girişim üzerinden de yanıtlandırmanız, aramanız ve tabii ki Zinbox'ın ruhuna uygun şekilde kolayca gelen e-postaları tüketmenizi amaçlıyor.

Gelir modeli olarak Pro versiyon bulundurmayı seçen girişim, sınırısız e-posta senkronizasyonu, birden fazla hesabın bağlanması gibi özellikleri de kullanmak için aylık 0.99$'lık bir ücret talep ediyor. Bu yüzden girişimin abonelik modeline dayalı bir gelir modeli olduğunu söyleyebiliriz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.