Dijital ajansların Fuat Avni’si olsa ne derdi?
Arama
Sosyal Medya

Dijital ajansların Fuat Avni’si olsa ne derdi?

fuat-avniSeçim öncesinde Twitter hesapları gündemin ana odak noktasıydı. 700 bini geçen takipçiye ulaşan Twitter hesapları gazetelerin referans gösterdiği noktaya bile ulaştı. Seçimlerin sonuçlanmasıyla birlikte özellikle Fuat Avni dilinde espriler halk arasında dönmeye çoktan başladı.

Korkma, titre ve adetullahtandır kelimeleriyle hikaye anlatımında farklı üslubuyla çoğu kişinin aklında kalan Fuat Avni’yi dijital sektöre Ali Erkurt uyarladı; Reklam sektörünün Fuat Avni’si adında 12 paylaşımla ajans terimleri Fuat Avni’nin diliyle birleştirilince eğlenceli paylaşımlar çıkmış.

Ali’nin Behance’te paylaştığı içeriklere buradan ulaşabileceğiniz gibi sizin için seçtiklerimizi aşağıda bulabilirsiniz.

reklam-sektoru-fuat-avni

reklam-sektoru-fuat-avni1

reklam-sektoru-fuat-avni2

reklam-sektoru-fuat-avni3

reklam-sektoru-fuat-avni4

Yorumları GösterYorumlar Gizle (9)
  1. Elif E. dedi ki:

   Buna daha çok güldüm…

 1. Ahmet Yılmaz dedi ki:

  Hiç komik değil, komkliği geçtik bir o kadar da banal…

  1. Zagribo dedi ki:

   @Ahmet Fuat Abi sen misin?

 2. İbrahim Güven dedi ki:

  Harika bir içerik elinize sağlık.

 3. isa koç dedi ki:

  Adamı zorla ünlü yaptılar, haber sitelerinde kim bu kim bu diye diye.

  İnanın adam 700bine gelmiş ama ben daha dün duydum. Bu yüzden bu hesap birileri tarafından planlı olarak ünlü yapılmaya çalışılıyor. Aynı 100numaralı adam gibi.

  1. Gökhan dedi ki:

   Hiç geç duyduysanız kesin bir iş vardır zaten. Mesela 100 numaralı adam filmini de ben daha yeni duydum. Kesin bir iş var o filmde.

 4. Vedat dedi ki:

  Web sitelerini uygulaması yok (sadece içerik) diye tanıtmayan Webrazzi, gün gelecek bu tek adamlığın da bitecek…Kaybedenlerden olacaksın, kork ve titre:)

 5. Veli dedi ki:

  Siyasetten uzak durunuz.

Bir Yorum Yazın