Kredi Kayıt Bürosu’nun mobil uygulaması KKB Mobil yayınlandı
Arama
Mobil

Kredi Kayıt Bürosu’nun mobil uygulaması KKB Mobil yayınlandı

KKBBugüne kadar gerçekleşmiş olan tüm finansal işlemlerinizi e-rapor olarak size sunan Kredi Kayıt Bürosu, internet şubesi üzerinden sunduğu servisini mobile taşıdı. KKB, mobil uygulaması KKB Mobil ile birlikte artık dilediğiniz an akıllı telefonunuz üzerinden KKB raporunuzu kontrol edebilmenizi sağlayacak.

2012 yılına dek sadece finansal kurumlara açık olan Risk Raporu, Çek Raporu ve diğer finansal detayları tüm şahıs ve kurumlara ulaştıran KKB Mobil’de, bir kullanıcı bugüne kadar tüm kredilerini ve kredi kartlarını, bu kredilere olan borçlarını topluca aldıkları raporun içerisinde görebiliyor.

Özellikle geçmişe yönelik olarak bankalara borcu olup olmadığını merak eden kullanıcılar, kredi notunu öğrenmek isteyen kullanıcılar ve eğer varsa bankalara toplam borcunu öğrenmek isteyen kullanıcılar KKB Mobil ile tüm bu detaylara hakim olabiliyorlar.

kkb-mobil

Oldukça sade ve basit bir tasarımla, ancak güvenlik unsurlarının ön planda tutularak hazırlanan KKB Mobil’in iOS versiyonunu buradan, Android versiyonunu ise buradan indirebilirsiniz. Bu arada uygulamayı indirenlere ilk raporun ücretsiz olarak sunulduğunu da belirtelim.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (9)
 1. kredi notu dedi ki:

  Şimdilerde Findeks şirketini barındıran Kredi Kayıt Bürosu kendini olabildiğince geliştirerek Türkiye’de hemen hemen her sektörde adını duyurdu. Bu gelişimin sebebi ise kişilerin kredi kullanacaklarında ihtiyaç duydukları bir teknolojik alt yapıya sahip olmalıdır. Kişilerin veya kurumların hatta ev sahiplerinin bile evlerini kiraya verecek oldukları zamanlarda ihtiyaç duydukları güven belgesini en iyi şeklide Findeks kuruluşu sağlıyor.
  Kendilerini bu yöndeki başarılarından dolayı canı gönülden kutluyorum.

 2. Finansca dedi ki:

  Kredi notlarının halka açılması iyi oldu. En azından kredi puanına baktıktan sonra kredi başvurusu yapıyoruz, sürprizle karşılaşmıyoruz. Düşükse yükseltmeye çalışıyoruz. Önceleri kredi reddedilirdi, bizde banka tipimizi beğenmedi herhalde derdik. Şimdi ödenmemiş elektrik faturasından bile bankanın haberinin olduğunu biliyoruz. Mobil uygulamayla kolaylaştırılması da daha iyi olmuş.

 3. Mehmet dedi ki:

  Kredi kayıt bürosu şu anda Findeks sitesi ile sunduğu hizmet ile piyasaya tamamiyle hakim olmuş durumda ve rakibide bulunmuyor. Fakat bünyesinde sadece 9 bankanın kredi notunu barındırıyor. Eğer çok popüler olan bankalarla çalışmıyorsanız sağlıklı bir kredi notu sorgulaması yapamıyorsunuz.

 4. kredi kayıt bürosunun uygulaması çek raporuda veriyor artık eskisi gibi çeklerin keşidecisini bankalara sormayada gerek kalmadı gibi görünüyor.fakat paketler biraz daha cüzi olabilir.

  1. Kredi Notu dedi ki:

   Sayın Kredi Notu Öğrenme isimli arkadaşa canı gönülden katılıyorum ve paketlerin biraz daha cüzi olmasını diliyorum. Kredi başvurusu yapmadan önce bireysel kredi notu öğrenme işlemi yapmanın faydaları var lakin, biraz masraflı oluyor. çek raporu almak istiyoruz mesela düzenli olarak masraflı oluyor. Yinede teşekkür ediyoruz.

 5. kredi dedi ki:

  Yani aslında fiyatlar bakımından bu kadar yüksek rakamlar ödemenize gerek yok. Eğer sürekli çalıştığınız banka varsa burada çalışan müşteri temsilcinizi sık olmamak kaydıyla ayda bir kredi notunuzu zaten ücretsiz öğrenebilirsiniz. Şahsen ben sürekli sormayan müşterilerimin notunu söylüyorum hatta düşüş varsa önerilerde bulunuyorum. Tabi ki bu uygulama da oldukça başarılı ancak ücretsiz öğrenebilme imkanınız da bulunuyor bilin isterim.

 6. Ayşe Camcı dedi ki:

  En son akbank direkt adlı mobil uygulamasından ücretsiz olarak kredi notunumuzu öğrenmemize olanak sağlamıştı. Bence bu fiyatlar fazla yüksek, gelecekte düşecektir ama sesimizi duyurmalıyız. Kredi notunu öğrenmek için hangi ülkede bu kadar para ödeniyor ki?

 7. kredi notum dedi ki:

  Kredi kayıt bürosu’ nun başarıyla yürüttüğü Findeks servislerinde, yıllık çeşitli takipçi ve danışmanlık paketleri ile finansan durumumuzu çok rahat takip edip analiz edebiliyoruz. Finansal konularda, kendiniz hakkında tam anlamıyla sürekli ay be ay takip sağlamak istiyorsanız benim gibi yıllık fiyat olarak da avantajlı findeks aboneliklerinden birine kayıt olabilirsiniz.

 8. uğur gülal dedi ki:

  Mobil uygulamayı bende kullanıyorum. Kredi kayıt bürosu haricinde bir yerden kredi notu sorgulamanızı önermem. En doğru sonucu alabileceğiniz bu sistem size gerçek notunuzu söyleyebilecek tek merkez.

Bir Yorum Yazın