x

Saran Online CEO’su Sadok Kohen Sosyal Garaj’da girişimcilik hikayesini anlattı

sosyalgaraj-saranonlineSosyal Garaj‘ın bu haftaki bölümünde Özgür‘ün konuğu Saran Online CEO’su ve seri girişimci Sadok Kohen.

Bir yandan melek yatırımcı ve girşimci olarak faaliyetlerini sürdürürken bir yandan da Saran Online’ın geniş ağını yöneten Kohen, tuttur.com’dan başlayarak dijital iş ve girişimcilik yaşamının detaylarını ve sırlarını anlatıyor.

Sosyal Garaj’ın diğer bölümlerine buradan, tüm Webrazzi TV programlarına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (2)

 1. kimilerine çok zor gelebilir ama gerçekte web programlama dediğiniz şey veri tabanından veri alıp veri yazan ve neredeyse hiç bir algoritma vs gerektirmeyen basit bir programlama metodu. bu 1.

  mark zuckerberg’in asıl dehası sosyal ağ yapmak değil. üniversite öğrencileri için yaptığı bir siteye amcaları üye yapmayı başarmaktı. işte bu yüzden bir google plus hiçbir zaman bir facebook olamaz. bu 2.

  aylık 2000-3000 tl alan bir insan için 30,000 tl biriktirmek en iyi olasılıkla 36 ay sürer. sınıfsal duvarlar var ve hala orada duruyorlar. burada ki problem projenin para gerektirmesi değil. adamın projeyi hayata geçirebilmek için gereken zaman zarfında kendini finanse edememesi. iyi bir fikir yüksek maaşlı iyi bir mühendisten çıkacak diye bir kural yok sanırım. bu da 3.

  çoğu zaman hayal gücü bilgiden daha değerlidir. einstein.

  bu sözü de bir kenara yazın bence.

  Cevapla
 2. Ferhat KILIÇARSLAN |

  Para bulunurmuş fikir önemsizmiş hahahaha komik bir insan sayın sadok. Sayın özgür bunu çok iyi anlattı bence.

  Cevapla

Bir Cevap Yazın