Samsung Galaxy S5'in tasarımına yakından bakış [Galeri]
Mobil

Samsung Galaxy S5'in tasarımına yakından bakış [Galeri]

Webrazzi’de Mobile World Congress‘ten Vodafone sponsorluğunda paylaştığımız tüm haberlere,wbrz.in/mwc2014 adresinden ulaşabilirsiniz.

samsung-galaxy-s5-siyah-kahverengiSamsung'un oldukça ihtişamlı özel bir sunumla Mobile World Congress'te tanıttığı Galaxy S5'in her açıdan çekilmiş fotoğraflarını sizinle paylaşıyoruz. Galaxy S4'ün ardından Samsung'un yeni amiral gemisi telefonu olan S5'in teknik özelliklerini ve getirdiği yenilikleri diğer yazımızda okuyabilirsiniz.

Samsung Galaxy S5'ün ilk dikkat çeken özelliklerini kısaca aktarmamız gerekirse 5.1 inçlik 1920×1080 ekran çözünürlüğüne sahip.

Samsung Galaxy S5, suya ve toza karşı dayanıklı. Genellikle Sony telefonlardan aşina olduğumuz toza ve suya karşı dayanıklılık Samsung Galaxy S5 ile gelen özellikler arasında. Yeni Samsung Galaxy S5'in tüm fotoğraflarına yazının devamında ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (2)
  1. Tolgahan Tolgahan

    Tasarımı yine berbat, Samsung ne zaman düzgün bi tasarım çıkarıcak acaba, telefonun dış tasarımı hiç güven hissi kaliteli hissi vermiyor, dandikmiş gibi bi his veriyor. Bütün S modellerinde öyle.

  2. Durmak yok taklide devam. Apple'ı takip edip cihaz çıkarır haldeler bunu alanlarda gram bilgi yok, altın rengini Apple yaptıya hemen yapın sizde hiç mi utanmanız yok yüzünüz yok taklit ediyorsunuz.

Webrazzi Kariyer
Bütün Pozisyonlar
Webrazzi Etkinlikleri