Etkileşimli menü uygulaması FineDine, dünyaya açılıyor

FineDine Menü restoran, cafe ve bar tarzı mekanlar için hazırlanmış, kişiselleştirilebilir bir etkileşim menü uygulaması. Geçmiş yılların Etohum girişimlerinden biri olan FineDine, şimdi de yurtdışına açılmaya hazırlanıyor.
Etkileşimli menü uygulaması FineDine, dünyaya açılıyor

FineDine FineDine Menü restoran, cafe ve bar tarzı mekanlar için hazırlanmış, kişiselleştirilebilir bir etkileşim menü uygulaması. Geçmiş yılların Etohum girişimlerinden biri olan FineDine, şimdi de yurtdışına açılmaya hazırlanıyor.

Türkiye’nin farklı bölgelerinde bayilikler oluşturarak genişlemesini sürdüren FineDine aynı model ile yurtdışına çıkmak için 6 ülkede distribütörlük anlaşmalarını imzaladı. 2014 itibariyle bir Türk girişimi olan FineDine; Almanya, İsveç, İzlanda, Norveç, Finlandiya ve Danimarka'da mekanların menü ihtiyaçlarını da karşılamaya başlayacak.

FineDine’ın kurucularından Berk Çağlayan’dan almış olduğumuz bilgilere göre girişim Türkiye’de dikkat çekici rakamlara ulaşmış durumda…

FineDine

Operasyonu Berk Çağlayan’ın yanı sıra Burak Kılıç ve Duygu Kutluoğlu tarafından yürütülen FineDine, Ocak 2014 itibariyle 2 milyonun üzerinde yemek gösterimine ulaşmış durumda. Berk Çağlayan’ın paylaştığı rakamlara göre günlük yemek gösterimleri ise 20 binin üzerine çıkabiliyor.

FineDine

FineDine’ın ilk zamanlarından beri çoklu dil özelliğine sahip olması yurtdışına açılma konusunda önemli bir avantaj olacak gibi görünüyor. Reklam gösterebilme, yemeklerin hazırlanma videolarını menüye ekleyebilme ve yemeklerin sosyal ağlarda paylaşım imkanına sahip olmas FineDine’ın diğer önemli özellikleri arasında.

Hem müşteriler, hem de işletmeler içinse en ilgi çekici yanlarından biri de geribildirim sistemi. Bu sistem sayesinde müşteriler henüz restoranın içerisindeyken memnuniyet veya şikayetlerini etkileşim menü sayesinde işletmecilerle paylaşabiliyorlar.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.