Sosyal Garaj'da konuğumuz İndirimPlus kurucularından Gökhan Uygun
Webrazzi TV

Sosyal Garaj'da konuğumuz İndirimPlus kurucularından Gökhan Uygun

sosyalgarajindirimplusSosyal Garaj‘ın bu bölümünde Özgür‘ün konuğu İndirimPlus'ın kurucu ortaklarından Gökhan Uygun.

E-ticaret pazarında 'farklılaşarak' yer edinme gayretindeki İndirimPlus, hem firmadan müşteriye hem de müşteriden müşteriye satış için aracılık yapıyor.

Sosyal Garaj’ın diğer bölümlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (12)
 1. Ali İnce Ali İnce

  1 tl ye enteresan ürünler satıyorlar, başta tereddüt ettiğim bir siteydi ama cesaret edip alışveriş yaptım 4 günde geldi ama sorun yaşamadım artık takip ettiğim bir site oldu.

 2. kurulusundan beri olmasada son 2 yıldır aktif ziyaretçsiyim ve müşterisiyim her türlü problemden ulaşabiliyorum ve destek alabiliyorum seviyorum bu siteyi.

 3. IndirimPlus'i ilk acildigi gunden beri takip ediyorum. Cok fazla yol kat ettiler. Yatirim almis devasa butcelere sahip firmalarin arasinda pastadan pay almalari beni mutlu ediyor.

  Basarilarinin devamini diliyorum.

 4. Açıkçası ilk alışverişimi sırf merakımdan yapmıştım. Hatta bu 1 tl olayına hiç inanmamıştım ama baktım ürünler geliyor nasıl para kazanıyorlar anlamıyorum ama sonuçta ben memnunum.

 5. Mükemmel bir alis veriş sitesi

  İnsanların ekonomilerini bu derecede düşü nen bir firma olamaz. Bütçesini düşünen herkes siteye üye olmalı.

  böyle bir tanıtıma vesile olmsnizdan dolayı dizleri kutlsrm

 6. Ayhan Baris Ayhan Baris

  yakından takip ediyorum. güzel site.

 7. Hasan Hasan

  İlginç derecede indirimli ve kaliteli ürünleri 1tl " ye satıyorlar. Güvenli bir alis veriş sitesi

  İndirim Plus"u incelemeden başka siteden urun almıyorum. Bu firma asla yaniltici reklam yapmıyor. Fazla medyatik reklamda yapmıyor. Takip etmenizi tavsiye ederim.

 8. Evren Evren

  rekabet şartlarının eşit olmadığı bu devirde özellikle 1 tl'lik ürünler ile farklılık yaratan, alıcıya güven veren, hakettiği değeri (ilk 10 alışveriş sitesi) bulacağına inandığım güzel ve de zeki insanın güzel projesidir.kuruluşundan itibaren özverili çalışmaları ile ayakta kalabilmiş ve devamlı büyüme odaklı olan, yatırım aldığında çok daha büyüyeceğinden emin olduğum e-ticaret sitesidir.

 9. Ibrahim Özkan Ibrahim Özkan

  Yorumlara bakınca reklam kokan hareketler demeden duramiyor insan özellikle ilk beş yorum...

  1. E-Ticaretçi E-Ticaretçi

   Sizin mesajınıza kadar tüm yorumlar reklam bence. Yazık daha zekice yapılabilirdi. Bu kadar reklam yapma çabası şöyle iyi böyle iyi yorumları negatif etki yaptı bende. İyiysen iyi olduğunu bağırmana gerek yok. Konuk olmuşsun işte daha zorlamanın ne alemi var ? Gerçi bunlar konuk olmak içinde para vermiş olabilirler. :)

   Bknz.

   http://www.sikayetvar.com/firma/detay/14188

 10. Metin Metin

  maalesef ben yorumcu arkadaşlar kadar içten olamıyorum.Siparişlerim orjinal ambalajı açtığımda video ve reklam sunumlarında taahhüt etikleri eksik çıktı.İrtibattaki firmalarla daha dikkatli çalışmaları gerekir diye düşünüyorum.Satış sistemlerinde,telimat sürelerinde ne taahhüt ediyorlarsa aynen uyuldu.Takdir edersiniz ki,bir magic saw sihirli testere alıyorum.En önemli alma sebebim seramik ve cam kesme özelliği.Bıçağı içinde yok .Siz olsanız ne yaparsınız.Mevcut yapı marketlerimizde bulunabilen bıçaklar olsa inanın sorun olmaz.Çünkü orjinal ambalajı kendim açıyorum.

 11. Bülent Tüfekçi Bülent Tüfekçi

  yazılanlar yalan ben haftalardır ürünüde ,iade paramı da alamadım,şikayetvar.com da okuyun herkesşikayetci.