Girişim Ofisleri’nde bu hafta Lukapu’yu ziyaret ettik [100 kişiye indirim kodu]
Webrazzi TV

Girişim Ofisleri’nde bu hafta Lukapu’yu ziyaret ettik [100 kişiye indirim kodu]

girisim-ofisleri-lukapuGirişim Ofisleri'nde Türkiye internet ekosistemindeki farklı firmaların ofislerini ziyaret etmeye ve hem ofis yaşantısı, hem de operasyon süreçleri ile ilgili bilgi almaya devam ediyoruz. Bu hafta foto kitap alanında faaliyet gösteren Lukapu’nun misafiri olduk.

Firmanın kurucu ortaklarından Mahir Ariti’nin ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz çekimlerde foto kitap konusu ile ilgili sohbetimizin yanı sıra, özellikle internet girişimlerinde işlerin ciddi bir kısmını dış kaynaklar üzerinden nasıl yürütülebileceği yani outsource’un öneminden de bahsetme fırsatı bulduk.

Bu sırada Lukapu, Webrazzi okuyucularına özel bir de indirim kodu veriyor. Sipariş aşamasında “WEBRAZZI” kodunu giren ilk 100 Webrazzi okuyucusu foto kitaplarına yüzde 20 indirimli sahip olabilecekler.

Eğer daha fazlasını izlemek istiyorsanız diğer Girişim Ofisleri videolarına buradan, tüm Webrazzi TV yayınlarına ise şu adresten göz atabilirsiniz.

Yorumlar (6)
  1. Arkada olan 4 personelin maaşları 2 bin TL den başlıyodur herhalde :) Bu devirde bilgisayar programı kalmadı web tabanlı uygulama yazdırmaya başlayın

  2. Necati Burak Peker Necati Burak Peker

    Hali hazırda bir lukapu bayisiyim. Çorum'da düğün ve kurumsal çekimler hizmet odaklı hizmet verirken, düğünler için ücretilen o kaba, ağır ve az sayfalardan oluşan kristal albümler yerine ne yenilik yapabilirim diye düşünüyordum. Yine webrazzi aracılığıyla haberdar olduğum Lukapu'yu aradım, bir anda bayisi oluverdim.. Kusursuz bir hizmet alıyorum Lukapu'dan.. Aynen videoda söylendiği gibi ne yollarsam, o geliyor.. Lukapu'yu çok seviyor, başarı dolu bir yıl diyoruz.. Fotokolik Studio Çorum..

  3. Bu biraz daha girişim videosu olmuş. 4-5 kişilik bir ekip, farklı bir proje, el emeği, özen vs.. vs..

  4. İndirim kodu için teşekkürler :)

  5. Ümit Abicim en kritik soruyu sormayı unuttun.Nereden geliyor bu değirmenin suyu? kuruluş sermayeniz kaç liraydı? gibi. O kadar son teknoloji makine kullanıyorlar maliyet nasıl karşılanmış bi soraydın iyiydi.Rakipleri var mı yokmu sorabilirdin.ii

    not:yetkili insanlar görürlerse yanıtlasınlar please.

  6. Çok da farklı birşey değil ki! Bugün neredeyse tüm fotoğrafçılar bunu yapıyor ki zaten. Başucumda bir sürü var. Hem çok daha ucuz.