Girişim Ofisleri'nde bu hafta Youth Republic'in konuğu olduk
Webrazzi TV

Girişim Ofisleri'nde bu hafta Youth Republic'in konuğu olduk

girisim-ofisleri-youth-republic_7143552-160240_640x360Girişim Ofisleri program dizimizin bu bölümünde Youth Republic'in ofisini ziyaret ediyoruz. Ümit ve Nephan'dan oluşan Webrazzi ekibini Youth Republic'in kurucu ortaklarından ve Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Kavasoğlu karşıladı ve gezdirdi.

Kısaca markaları gençlere ve gençliğe bağlayan kampanyalar üzerinde çalışan bir pazarlama iletişim ajansı olan Youth Republic pek yakında 10. doğum gününü de kutlayacak.

Diğer Girişim Ofisleri videolarına buradan, tüm Webrazzi TV yayınlarına ise bu adresten göz atabilirsiniz.

Yorumlar (4)
 1. Envervolkan Envervolkan

  girişim ofisleri programı süreklilik kazansa güzel olur.. ama gökhan bey çok kasıntı birisi... biraz plesenta gibi olsa ...

  1. Herkes laylaylom olmak zorunda değil, adam gayet normal bir insan gibi görünüyor.

 2. Video dışında bir konudan bahsetmek istiyorum. Boş vakitlerimde girişim ofislerini izlemek istiyorum. Bunun için en ideal'in tv.webrazzi.wpengine.com olduğunu düşünüyorum. Oradan da Kanallardan girişim ofislerine http://tv.webrazzi.wpengine.com/kanal/girisim-ofisleri/740 tıkladığımda başka başka videolar çıkıyor.

  tv.webrazzi.wpengine.com altındaki girişim ofisleri ile webrazzi.wpengine.com altındaki girişim ofisleri farklı farklı yerleri göstermekte.

  https://webrazzi.com/kategori/girisim-ofisleri/

  Şimdi ben mi yanlış düşünüyorum bilmiyorum ama sizler de bu videoların altında sürekli -Diğer Girişim Ofisleri videolarına buradan http://tv.webrazzi.wpengine.com/kanal/girisim-ofisleri/740) , tüm Webrazzi TV yayınlarına ise bu adresten http://tv.webrazzi.wpengine.com/) göz atabilirsiniz."

  Ee tıklıyoruz o girişim ofisleri kanalına ama bu izlediğimiz videoları bulamıyoruz.

  Not: http://tv.webrazzi.wpengine.com/ adresine girince ana ekranda belki birkaç ay önce eklenmiş olan Wallit videosu var fakat ne yazık ki orada da eklenme tarihi 20 Aralık 2013 yazıyor.

  Webrazzi Ofisi’nin bu haftaki konuğu Wallit Kurucusu Veysel Berk oldu

  Webrazzi Ofisi’nin bu haftaki konuğu Wallit Kurucusu Veysel Berk oldu Veysel Berk - Wallit

  Kategori: Girişimler Webrazzi Ofisinde

  Eklenme Tarihi: 20 Aralık Cuma 2013

  Not 2: Bence bu kadar emek verilerek yapılan çekimlere webrazzi daha çok değer vermeli. Biz okuyucular olarak değer veriyoruz açıkçası.

  Not 3: Sitede yer alan yazım hatalarını size ilettiğimizde bir teşekkür mesajı ile geri dönüş yapabilirsiniz. Her yerde crm crm derken bunu webrazzi'de de uygulasanız daha iyi olur.

  1. Yorumlarınızda çok haklısınız. Sizin de farketmiş olabileceği gibi yakın zamanda İzlesene altyapısına geçtik ve bu süreçte sub domaindeki tv.webrazzi.wpengine.com içeriğinin tamamını Webrazzi içerisinde yazı olarak oluşturduk. Bu içeriğin yer aldığı WebrazziTV sayfasının hazırlıkları içerisindeyiz kısa süre içerisinde sizlerle paylaşacağız.

   Yeni Webrazzi TV sayfasında aradığınız içeriklere kolayca ulaşabiliyor olacaksınız. Paylaşılan link konusunda ise bir hata olmuş yakın zamanda paylaştığımız tüm yazılarda WebrazziTV'ye link verirken webrazzi.wpengine.com/kategori/webrazzitv yi kullanıyoruz. Yanlış linkleri düzelttik.

   İlginiz için teşekkürler