Hashtag aramalarına odaklanmış sosyal medya arama motoru: Hshtags

Hashtag aramalarına odaklanmış sosyal medya arama motoru: Hshtags

Hshtags6 farklı sosyal medya platformundan topladığı verilerle hashtag araması yapmayı sağlayan bir sosyal medya arama motoru. Farklı sosyal medya platformlarında yayınlanan etiketkleri takip etme anlamında büyük avantaj sağlıyor.

Facebook, Twitter, Instagram, Tumblr, Vimeo ve Flickr'daki ilgili hashtag'leri arayarak, arama sonuç ekranında farklı sosyal ağlardan gelen sonuçları tek bir ekranda toplamayı başaran Hshtags, oluşturulan etiketin tüm sosyal ağlardaki bir yansımasını görebiliyorsunuz.

hshtags-cover

Sosyal medya arama motorunu denediğimde ilk gözüme çarpan şey, aramanın yapılmasının beklenenden uzun bir süre almasıydı. Aslında 6 farklı sosyal ağda ilgili anahtar kelimenin olup olmadığı varsa ilgili sonuçları uygun şekilde derlenmesi gerektiği için bu normal bir durum olarak kabul edilebilir.

Hshtags sayesinde geçmişe dönük olarak merak ettiğiniz hashtaglerle ilgili arama da yapmanız mümkün. Yani sadece monitoring için değil, geçmişe yönelik olarak insanların o hashtag ile başka bir yerde paylaşıp paylaşmadığı ile iligli bilgi sahibi de olabiliyorsunuz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.