Galaxy Gear için Samsung’dan etkileyici reklam
Arama
Mobil

Galaxy Gear için Samsung’dan etkileyici reklam

samsung-galaxy-gearSamsung akıllı saatini geçtiğimiz ay IFA’da tanıtmıştı. Galaxy Gear adı verilen akıllı saat ile kullanıcılar S Voice ile ses talimatı vererek gelen aramalara cevap verebiliyor, arama yapabiliyor, akıllı telefondan gelen bildirimleri gösterebiliyor.

Samsung Galaxy Gear için başlattığı reklam kampanyasında daha önce yaptığı bilgilendirici reklam yerine akıllı saat konsepti üzerinde durarak etikli bir kampanyaya imza atmış. Yıllardır filmlerde görmüş olduğumuz akıllı saatlerin izlerinin olduğu reklam filminde hepimizin ekranda gördüğü Jetgiller, Müffettiş Gadget, Star Trek, Taş Devri, Kara Şimşek’te kullanılan akıllı cihazlar var.

Bilim kurgu olarak başlayan akıllı cihazların Galaxy Gear ile gerçek hayatta yer bulduğu ile biten reklam yayınlanmasından sadece 1 gün geçmesine rağmen 100.000 izlenmeye ulaştı. Evolution ve A Long Time Coming adıyla tanıttığı iki videoyu buradan izleyebilirsiniz.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (2)
  1. Kaan Atabey dedi ki:

    Samsung’un ürettiği herhangi bir Touch Screen araç (Touchwiz) bu reklamdaki gibi kaysın, ben de Taksim meydanında anırayım.

Bir Yorum Yazın