Yenilenen Finansonline dinamik yatırımcının ayrılmaz parçası olmak istiyor
Finans

Yenilenen Finansonline dinamik yatırımcının ayrılmaz parçası olmak istiyor

Bankalar bireysel hizmetler açısından pekala internet üzerinde kendini konumlandırıyor. Ancak yatırım amaçlı finansal hizmetlerde halen çoğu bankanın adım atmadığını biliyoruz. Yatırım ürünlerinin kolaylıkla alınıp satılabildiği bu yenilikçi uygulamalar arasındaki FinansOnline.com yenilenen yapısıyla dikkat çekiyor.

Finansinvest tarafından hazırlanan Finansonline, mobil uygulamaları da olan yetenekli bir platform. Yatırım ürünlerini alıp satmanın yanında finans dünyasından haber ve yorumlara, pratik araçlara ve uzman desteğine ulaşabiliyorsunuz.

Finansonline, yeni tasarımıyla daha fazla vakit kazandırıyor ve dinamik yatırımcıların baş yardımcısı olmayı hedefliyor.

Kişisel inisiyatifinizle hisse senedi, VIOP, yatırım fonu, repo vb. yatırım araçlarının alım-satım işlemlerini yapmanız pekala mümkün. Ancak Finansonline uzmanlarının günlük ve haftalık ekonomi analizleri, yatırım tavsiyeleri, model portföyleri, katma değerli araştırma raporları, analist yorumlarını ve teknik performans göstergelerini göz atmanız daha başarılı sonuçlar almanızı sağlayabilir.

Portföyünüzdeki şirketlerle ilgili raporlar başta olmak üzere e-posta bildirimlerini kullanarak verimliliğinizi artırabilir ve bir şey kaçırma riskini ortadan kaldırabilirsiniz.

finansonline

Finansinvest'te hesap açtıktan sonra veya Finansbank müşteri bilgilerinize giriş yaparak internetten yatırımcılık kariyerinize başlayabilir veya geliştirebilirsiniz. Kişisel bilgisayarınıza bağlı kalmak zorunda da değilsiniz. Google Play ve App Store'daki Finansonline ve Finansonline HD uygulamaları da kullanıma hazır.

Yatırım tercihinizi sosyal bir açıdan denemek ve Finansonline ile tanışmak isteyenler için de hayatayatirimyap.com kampanyasını ziyaret edebilir.

Yorumlar (5)
 1. Yatırım yeni ama teknolojisi eski, asp.net 4.5 kullanmışlar. Madem yeniden yazıyorlar asp.net mvc kullansalardı. Zaten biraz karıştırdım site patladı, eski teknolojide kalmış mühendisten zaten iyi ürün çıkmaz..

  1. Enver Gökmen Enver Gökmen

   Bu nasıl bir yaklaşım MVC kullanmak tercihe bağlı. zaten framework aynı, EF istersen kullan. üstüne model binding bile geldi. asp.net 4.5'e nasıl eski dersiniz? Webforms projesine göre tercih edilebilir.

   Webforms yada MVC teknoloji değil daha çok mimariyle ilgili teknoloji ile değil.

   1. Asp.net 4.5 zaten WebForms değil mi nasıl biri diğerine tercih edilebilir oluyor? WebForms'a , MCV'deki bazı özellikler getirildi ama hala daha viewstate kullanılıyor. Smart UI tarzı geliştirme yapılıyor. Mimarisi Http ile uyumlu değil, Dependecy injection, TDD gibi kavramlar uygulanamıyor. Daha ne olsun!!!

  2. Kim neyde daha rahat geliştiriyorsa, onda geliştirir. Bırakın bu havalı yaklaşımları.

   Önemli olan proje sorunsuz, zamanında bitirildi mi, problemsiz olarak devam ediyor mu, süreklilik var mı? Bunların hiçbirini, herhangi bir framework ya da teknoloji sağlamıyor, geliştiricilerin kendisi sağlıyor.

 2. Eski tasarımı süperdi, yeni tasarım tam anlamı ile rezalet ve amatör bir görselliğe sahip. Eski tasarımı geri istiyorum.